Örgü Modelleri ŞİŞLE ÖRÜLEN YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

ŞİŞLE ÖRÜLEN YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

2416
Şiş işi Yelek Örneği

Örgü şişleri ile örülen Yelek ve Örgü Şal modeli olarak kullanıldığın da çok güzel olan bu örneği Türkçe videolu örnek anlatımı şekilde izleyerek öğrenebilirsiniz. Yeni sezon Örgü Yelek örnekleri artık örgü iğneleri ile de örülen çok güzel modeller ile yapılıyor.

Ağır bir örgü modeli olan bu örneği örgüye yeni başlayan hanımlar biraz zorlanabilir bu nedenle örgü işinde iyi olan hanımlara tavsiye edeceğim.

Çok bilinen Örgü Yelek örneklerinden sıkılanlar için Lastik örgü örmeden direk örneğe başlanan bu model etek uçları desenli ve kıvrımlı oluğu için hem Şiş işi Örgü Şal örmek hem de Hırka ve Yelek örgü modellerinde çok güzel görünür.

Şiş işi Yelek Örneği
Şiş işi Yelek Örneği

25 ve katları ile yapılan Yeni örgü modeli yelek örneği aralarda ters örgü ile tamamlanıyor. Angora örgü ipi ve pastel açık tonlarda ince örgü ipi bu modelde çok daha güzel olur.

Eski örgü modellerinden olan Tığla yapılan en çok kullanılan örgü giysiler,el işi örgüleri,atkı,şal ve bir çok Bebek örgüleri yapılan Krokodil Örneği nasıl örülüyor? görmek isterseniz sayfada tam 77 tane Krokodil modeli ie neler örülür? görebilirsiniz

Şiş yerine Tığla örgü yelek örmek isterseniz bir çok anlatımlı Yelek Örnekleri olan bu sayfamızda da en güzel tığ işi yelek modelleri görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz