Örgü Modelleri BAŞAK BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

BAŞAK BAHÇESİ ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

3950
basak-bahcesi-orgu-modeli-yapilisi
basak-bahcesi-orgu-modeli-yapilisi

Başaklar Örgü Modeli Türkçe videolu açıklamalı Başak Bahçesi Örgü Modeli yapılışı ile Örgü Anne Yelek Modelleri için çok şık bir Örnek.

Başak Örgü Modeli 11 ilmek ve katları ile 12 sırada her Motif tamamlanıyor.Tüm bunları göz önünde bulundurarak Yelek ya da Hırka örebilirsiniz.

Gönül hanımın renk seçimi çok güzelmiş.Özellikle Yelek örnekleri için genelde Krem,Kahverengi,Siyah ve Bej renkleri tercih ediliyor ama farklı renk ile daha güzel olabilir.

Başak Örgü Modeli yazdığınızda önünüze çok farklı modeller çıkabilir. Başak Bahçesi Örgü Örneği olarak yazdığınızda bu örneği bulabilirsiniz.

Çift Başak Örgü Modeli adında Tığ işi Yelekler için çok beğenilen ve kullanılan bir model olan Çift Başak Yelek Örneğine buradan bakabilirsiniz.

Başak Lastik Modeli dediğimiz de Örgü başlarında örnekli Lastik Örgü Modelleri isteyenlere renkli farklı Örgü Lastik Modeli.

Başak Tığ İşi Örgü Boyunluk örneği ile kendinize ya da Kız çocukları için Örgüden Boyunluk örmek için Tığ işi Boyunluk Yelek Örneğine bakabilirsiniz.

Başak Yelek Örneği yine Tığla yapılan Tığ Yelek Modellerinde çok kullanılan özellikle Krem rengi ip ile daha Şık olan bir Örnek.

Yulaf Başakları Örneği şiş işi özellikle Kışlık Örgü Modelleri yelek,kazak gibi modeller için Erkek Atkıları,Erkek Kazakları ve Örgü Erkek Hırka Modelleri için ideal bir örnek.

Ortada Başaklar Örgü Modeli bir Bebek Yelek modeli üzerinde resmi var gerçekten de Bebek Yelekleri için tam uygun bir örnek.

Gördüğünüz gibi adında Başak Örgü diye geçen çok farklı malzemeler Tığ,Tunus Şiş Tığ ve Şiş işi modelleri olmak üzere değişik modelleri var.

Şiş Örneği son Örgü Modelleri için burada ki Saç Örgülü Lastik örneği adında Şerife hanımdan başka bir örneği burada görebilirsiniz.

Çanakkale Anne Yelek Örgü Modeli çok ilgi gören Facebook Örgüler denildiğinde de bu örneği Özellikle Yelek Modeli olarak çok görmüşsünüzdür.

basak-bahcesi-orgu-modeli-yapilisi
basak-bahcesi-orgu-modeli-yapilisi

Başak Bahçesi Örgü Modeli Video

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz