Örgü Modelleri YAPRAKLI SAKLI BAHÇE ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

YAPRAKLI SAKLI BAHÇE ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

1801
yaprakli-sakli-bahce-orgu-modeli
yaprakli-sakli-bahce-orgu-modeli

Adını Yapraklı Saklı Bahçe Örgü Modeli koyduğum bu örnek Türkçe videolu anlatımlı. Yapraklı Örgüler çok olduğu için adını Sonbahar yaprakları,Yaprak grubu olarak adlandırmadım.

Bol ajur desenli Yaprak desenli Örgü Modeli Yazlık Örgüler de Bluzlar,Yelekler için güzel olur. Ancak Örgü yün ip ile Battaniye ve Örgü Hırkalar için Şal Modeli bile yapılır.

Sevgi hanım örnek için çok güzel bir ip ve şiş seçimi yapmış.Örnek düzgün örülmüş ve çok net anlaşılır Örgü Tarifi Videosu.Sağ olsun Sevgi hanıma bizlere bu güzel örnekleri öğretiyor.

Yapraklı Bahçe Örneği 2,5 numara şiş ve orta kalınlıkta ip ve 10 ve katları üzerine kuruluyor. Ben bu örnek ile Yapraklı Örgü Yelek Modeli örerdim. Örgü Bayan Yelek için çok güzel bir örnek.

Bu aralar Örgüye azla merak saldım ve sürekli Güzel Örgü Desenleri arıyor ve öğreniyorum. Dün burada ki Başak Bahçesi Örneği adında şiş işi örgü modeli olan harika bir model paylaştım.

Örgü Videoları yazan sayfamda sizlere seçerek beğenerek paylaştığım Örgü Hırka Örnekleri,Örgüden Yelekler,Tığ işi Bayan Yelekleri,Danteller,Patikler ve Şal Modelleri göreceğiniz bir çok modeli görebilirsiniz.

Dün gezinirken ne zamandır yapılışını aradığım Tutsak Kareler Örneği adında çok güzel bir Tığ işi Örneği paylaştım.

yaprakli-sakli-bahce-orgu-modeli
yaprakli-sakli-bahce-orgu-modeli

Yapraklı Saklı Bahçe Örgü Modeli Yapımı izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz