Örgü Modelleri YULAF BAŞAKLARI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK

YULAF BAŞAKLARI ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU ÖRNEK

492
Başak Örgü Modeli
yulaf-basaklari-orgu-modeli-yapilisi

Yulaf Başağı Örgü Modeli-İste yine çok şık ve çok güzel örgü modellerine Türkçe videolu şekilde Yulaf Başakları Örgü Modeli örnek nasıl yapılı? izleyerek öğrenebileceğiniz Her şey örülen şık Şiş İşi Örgü Modellerinden bir tane daha. Gönülden Örgüler bizlere bu

Başak Örgü Modeli
yulaf-basaklari-orgu-modeli-yapilisi

güzel Örgü örneği nasıl örülür? Örnek çıkarmak isteyenlere tek,tek göstermiş.

Örneğin adı Videoda Başak Örgü Modeli ancak ben bu isimde farklı Örgü modeli paylaştığım ve aynı isimle iki farklı örnek koyamayacağım için Yulaf Başakları Örneği demeyi uygun gördüm. Yulaf başakları Örgü Deseni 5’el ilmekten oluşuyor ve yanlarda bir örnek daha yapılıyor.

21 İlmek ile nasıl örülüyor videoda görebilir sizde Örgü Yelek Örnekleri için böyle bir modelde ki örgüyü kullanabilirsiniz.

Yulaf Başağı Örgü Modeline çok benzeyen daha önce size sayfada paylaştığım Sevgi hanımın anlatımı olan Kılçık Örgü Modeline de buradan bakabilirsiniz. Kılçık Örneği tek renkli de örülüyor ancak 2 ayrı renkli olarak ta örneğin nasıl göründüğüne bakabilirsiniz.

Geçen yıllarda size Yılan Kafesi Örnegini sayfamda paylaşmıştım. Yulaf Başakları Örgüsü örneğe benziyor ancak onun aralarda küçük delikler yani Ajurlar vardı.Örneğe bakmak istiyorsanız buradan bakabilirsiniz.

Örgü kanallarında Örgü Videoları paylaşan  ve bizlere video kodlarını açık bırakarak sizler ile bu şık Örgüleri paylaşmaya olanak tanıyan hanımlara bir kez daha teşekkür etmek isterim. Videolar üzerinde bulunan Abone olun linklerini kullanarak Abone olabilirsiniz.

Bu güzel Örneği gösteren Gönülden Örgüler yakın bir zaman önce paylaştığı ve benim sitemde de sizlere gösterdiğim çok beğenilen 2 örnek daha göstermek istiyorum. İlki Ortada Başaklar Örgü Modeli.Bu model ile yapılan Örgü Bebek Yeleğini de sayada gördüğünüzde ne kadar güzel bir örnek olduğunu daha iyi göreceksiniz.

Bir diğer çok beğenilen model de Zincirli Saç Örgüsü Örneği.Yine şişler ile örülen Örgü iğnesi şık örnekler arasında çok beğendiğim bu model ide görmenizi isterim.

Yulaf Başakları Örgü Modeli Yapılışı-Başak Örgü Modeli Videosu

Oats Virgo Knitting Stitch-Hafer Jungfrau Stricken Stich-Haver Virgo Knitting Stitch-Avoine Vierge Knitting point

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz