MİDYE KABUĞU ÖRGÜ MODELİ NASIL YAPILIR TÜRKÇE VİDEOLU

midye-kabugu-orgu-modeli-yapilisi
midye-kabugu-orgu-modeli-yapilisi

Türkçe Örgü Tarifi Videolu anlatımlı Midye Kabuğu Örgü Modeli Yapılışı-Arzu hanımın emeği çok şık bir örnek olan Midye Kabuğu örgüsü şık ve kolay bir örnek.Örnek ilk baktığınızda zor gibi görünüyor ancak Arzu hanım tatlı dili ve marifetli elleri ile örneği gayet anlaşılır şekilde göstermiş.

Aslında bu örneği bir kaç gün önce Tarak Örgüsü olarak burada paylaşmıştım.Ancak O örneği Sevgi hanım anlatımını yapmıştı. Hem Sevgi hanım Hem Arzu hanımın Türkçe ve çok anlaşılır bir şekilde öğrettiği bu Örgü Tekniğini iki ayrı elden izlemenizi istedim.

Arzu hanım bu Örneği Midye Kabuğu olarak belirmiş.Elbette Örgü Örnekleri yörelere göre değişik isimler ile bilinebiliyor.

Örgüde Çiçek Tekniği Örgü Modeli Bugün paylaştığım farklı Örnekler arasında. Örgü başında Lastik modeli ya da Selanik Örgüsü dışında arklı değişik örnekler isteyen hanımlar buradan bakabilirler.

Ayrıca Banyo içinde kullanılan Lif,Örgü Organize,Örgü Banyo Paspasları,Örgü Banyo Aksesuarları olan bu sayfada çok şık 54 Örgü Fikirleri görebilirsiniz.

midye-kabugu-orgu-modeli-yapilisi
midye-kabugu-orgu-modeli-yapilisi

Videolu Türkçe Açıklamalı Midye Kabuğu Örgüsü İzle

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. BİRDE BEŞ AJURLU ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*