Örgü Modelleri MİDYE KABUĞU ÖRGÜ MODELİ NASIL YAPILIR TÜRKÇE VİDEOLU

MİDYE KABUĞU ÖRGÜ MODELİ NASIL YAPILIR TÜRKÇE VİDEOLU

485
midye-kabugu-orgu-modeli-yapilisi
midye-kabugu-orgu-modeli-yapilisi

Türkçe Örgü Tarifi Videolu anlatımlı Midye Kabuğu Örgü Modeli Yapılışı-Arzu hanımın emeği çok şık bir örnek olan Midye Kabuğu örgüsü şık ve kolay bir örnek.Örnek ilk baktığınızda zor gibi görünüyor ancak Arzu hanım tatlı dili ve marifetli elleri ile örneği gayet anlaşılır şekilde göstermiş.

Aslında bu örneği bir kaç gün önce Tarak Örgüsü olarak burada paylaşmıştım.Ancak O örneği Sevgi hanım anlatımını yapmıştı. Hem Sevgi hanım Hem Arzu hanımın Türkçe ve çok anlaşılır bir şekilde öğrettiği bu Örgü Tekniğini iki ayrı elden izlemenizi istedim.

Arzu hanım bu Örneği Midye Kabuğu olarak belirmiş.Elbette Örgü Örnekleri yörelere göre değişik isimler ile bilinebiliyor.

Örgüde Çiçek Tekniği Örgü Modeli Bugün paylaştığım farklı Örnekler arasında. Örgü başında Lastik modeli ya da Selanik Örgüsü dışında arklı değişik örnekler isteyen hanımlar buradan bakabilirler.

Ayrıca Banyo içinde kullanılan Lif,Örgü Organize,Örgü Banyo Paspasları,Örgü Banyo Aksesuarları olan bu sayfada çok şık 54 Örgü Fikirleri görebilirsiniz.

midye-kabugu-orgu-modeli-yapilisi
midye-kabugu-orgu-modeli-yapilisi

Videolu Türkçe Açıklamalı Midye Kabuğu Örgüsü İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz