Örgü Modelleri BANYO İÇİN BİRBİRİNDEN ŞIK 54 TANE ÖRGÜ AKSESUAR FİKRİ

BANYO İÇİN BİRBİRİNDEN ŞIK 54 TANE ÖRGÜ AKSESUAR FİKRİ

1537
banyo-orguleri
banyo-orguleri

Tığ ve Şiş ile Banyolara Neler Örülür? sorusuna cevap arayanlar için burada birbirinden şık Tığ işi,Tunus işi Örgü Banyo Örgü modelleriBanyo İçin Örgü Örnekleri arasında neler yok ki? Örgü Dantel Klozetler,Örgü Fırçalık,taraklık cepli Organizeler,Örme Tığ işi Banyo Paspasları,Örgü Sepet Sabunluk ve çok şık daha önce görmediğiniz tam çeyizlik Örgü lif Modelleri.

Özellikle Banyo da Çamaşır makinesinin üzerine koyulan şu Örgü Sepetler çok hoşuma gitti.Hem Banyoda örgü şıklığı yaratmış hem gayet modern bir Banyo Dekorasyonu olmuş.

Sitede burada gördüğünüz Örgüden Sepetler dışında Tığla Örülen çok kolay ve güzel Örgü işi Sepetler bulunmakta.Bunlar için lütfen El işi yazan bölüme bakınız.

Madem Bugünün 1. içeriğini Banyo Örgü Modellerinden seçtim o zaman size sitemde bulunan ( burada 68 tane şık lif örneği var) Örgü Lif Modelleri,Örgü ile yapılan Sepetler ve Örgü Banyo Klozet dantelleri ile ilgili diğer sayfaları da buradan tanıtayım.

banyo-orguleri
banyo-orguleri

Şu Tığ ile Kat,kat örülen adına Lahana Lif Örneği dediğimiz Şık Örgü Lifleri seviyorsanız burada hem 70 adet örgü Lif Modeli var hem de sayfada Türkçe videolu Lahana Lif Yapılışı Videolu anlatımlı şekilde görebilirsiniz.

Tığ işinde henüz acemi olup çok fazla Tığ işleri bilmeyen hanımlara burada bulunan Kolay Örme Sepet modelini tavsiye edebilirim.Resimli anlatımlı Örgü Sepet Yapımı motifler birleşerek yapılıyor.

Plastik Yoğurt ve Boya kovalarını bir şekilde değerlendirmek isteyen hanımlar için buradaki sayfada Türkçe videolu Kovadan Örgü Sepet Yapılışı çalışmasına bakabilirsiniz.

Banyo El Örgüleri arasında sizlere tanıttığım Banyo Örgü Paspas Modellerine çok yakında yenilerini ekleyeceğim.Ancak ben Sakallı iple Klozet Takımı Örgüler yerine daha farklı ve ilginç Banyo Paspasları paylaşmayı düşünüyorum.

Resimlere tıkladığınızda Modelleri daha büyük olarak görebilirsiniz.

İsterseniz Alttaki Örgü Banyo Sepetinin kenarlarına örgü tığ işi kibar bir kenar örgüsü yapabilir sepet üzerine küçük ahşap renkli boncuklar da dikebilirsiniz.

Video: zulalce handmade

Örgü Tığ işi Banyo İçin Sepet Yapılışı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz