Örgü Modelleri TARAK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE AÇIKLAMALI VİDEO

TARAK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE AÇIKLAMALI VİDEO

1353
tarak-orgu-modeli-yapilisi-izle
tarak-orgu-modeli-yapilisi-izle

2 Renk iple örülen Örnekli Örgü Modellerine Bugün Sevgi hanımın  Anlatımını ve Nasıl Örülür? Türkçe Videolu olarak gösterdiği Tarak Örgü Modeli Yapılışını öğreneceğiz.

Tarak Örgüsü oldukça güzel ve iri bir örnek. İsterseniz Bu örneği her Örnek bitiminde farklı renkler ile örebilir iri çizgi desenli Renkli bir Örgü modeli yapabilirsiniz.

Ya da isterseniz tek renk ip ile daha sade ve şık giysiler örülür. Geçen gün size 98 Örgü Çocuk Hırka Modelleri bulunan güzel ve doyurucu bir saya hazırladım.

Bu sayfada hem Örgü Bebek Hırkası nasıl örülür? Türkçe Videolu Örgü tarifi olarak görebilir Hırka Örnekleri arasında istediğiniz modelleri bulabilirsiniz.

Sevgili Örgücü hanımlar ve Örgü Ustası bayanlar.Burada tanıtacağım Minik Yelkenler Örgüsü mutlaka görmeniz gereken çok kibar ve güzel örgüler den. Yaz için Örgü ve Triko giysilerde de bu örneği rahatlık ile kullanabilirsiniz.

Tarak Örneğinin bir başka adı var mı? ya da Halka dilinde Yörelere göre değişen adları var mı? bilenler sayfa altından bizimle paylaşabilirler.

Tarak Örgü Modeli isterseniz sadece Örgü Yelek ve Kazak modellerinin Etek uçlar için kullanabilirsiniz.Ya da örneği bir bütün olarak Yazlık Şal şiş örneği olarak ta şık olur diye düşünüyorum.

tarak-orgu-modeli-yapilisi-izle
tarak-orgu-modeli-yapilisi-izle

Türkçe Açıklamalı Örgü Örnekleri Tarifleri-Videolu Anlatımlı Tarak Örgü Deseni Yapılışı İzle

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz