El İşleri ÖRGÜDE KABARIK ÇİÇEKLİ MODEL YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜDE KABARIK ÇİÇEKLİ MODEL YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

1415
kabarik-cicekli-orgu-modeli-yapilisi
kabarik-cicekli-orgu-modeli-yapilisi

Örgüde Kabarık Çiçek Tekniği nasıl Uygulanır? Kabarık Çiçekli Örgü Modeli çalışmasında Kabartma Çiçekli Örgü Tekniği uygulanışı Türkçe olarak Videolu bir şekilde burada gösterilmiş.

Hem örgü giysileri süslemeleri için Haraşo örgü aralarına Kabarık Yaprak örgüsü serpiştirilir hem bu şekilde sadece Yapraklı örgü şeklinde örülür.

Haraşo Örgüsü içine Kabarık Yapraklar yapılır ve örnek çevresine isterseniz Saç Örgüsü Örgü Modeli ya da Lastik örgü şeklinde bordür yapabilirsiniz. Örgü Bere modellerinde yine bu güzel Yaprak örneği kullanılır.

kabarik-yaprakli-yelek-ornegi-anlatimi
kabarik-yaprakli-yelek-ornegi-anlatimi

Bu Model ile yapılan Bebek Hırkası Yapraklar üzerine Organze Renkli Tül Kurdeleler ile süslenmiş.Bu Şekilde yaprakları sıra ile yapabilir ya da Örgü Bütününde Süslü Yelekler yapılır

Birazda diğer Örgü modellerine bakalım sizler için neler paylaşmışım.En son size Tarak Örgü modelini paylaştım. Oldukça kibar ve güzel olan isterseniz tek isterseniz çok renkli olarak örülen çok güzel örgülerden.

Örgüde Kabartma Yaprak Yapılışı videosunda sizinde göreceğiniz gibi peş peşe iki yaprak nasıl yapılır? göreceksiniz. İsterseniz tüm örnek boyunca aralarda 10 veya daha az sayıda Haraşo örebilirsiniz.

Ayrıca Bebek Hırka Örgü Örnekler ve değişik en güzel Örme Çocuk Hırka Modelleri arasından bebeğiniz veya çocuğunuz için önümğzdeki Kışa hazırlık yapabilirsiniz.

kabarik-cicekli-orgu-modeli-yapilisi
kabarik-cicekli-orgu-modeli-yapilisi

Videolu Örgü Tarifi Kabarık Yapraklı Örnek Yapılışı İzle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz