ÖRGÜ DENİZ KABUĞU MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-deniz-kabugu-modeli-yapilisi
orgu-deniz-kabugu-modeli-yapilisi

Midye Kabuğu Örgü Modeli olarak ta bilinen Örgü Deniz Kabuğu Modeli Örneği Öğrenip Çıkarmak isteyenler için Türkçe Videolu Örnek Anlatımı ile Deniz Kabuğu Modeli yapımı.

Işıl hanım yine Çok güzel bir Örneği bizlere sunmuş.Anlatımı ve deseni ile çok beğenilen bu model ile harika Bayan Yelekler,Örgü Bayan Hırkalar Yapılır.

Annelere Baharlık Örü Yelekler,Gelinlere Gelin Yeleği modelleri için çok harika ve Kabarık desenleri ile ilgi çeken bir Model.

Deniz Kabukları Modeli Ajurlu Örneği ile yapılışı göründüğünden çok daha kolay. Örnek 10 ve katları 2 şer tane örü yanlarına arada 1 ilmek ile yapılan bir Model.

orgu-midye-kabugu-motifi
orgu-midye-kabugu-motifi

Yine Bugün Çok Zarif bir Örnek daha isterseniz Gelin Kız Yelekleri olarak önerilen Kardelen Çiçeği Örgü Modeline de mutlaka bakınız çok güzel.

deniz-kabugu-sis-ornegi
deniz-kabugu-sis-ornegi
midye-kabugu-orgu-modeli
midye-kabugu-orgu-modeli

Deniz Kabuğu Örneği,Deniz Kabuğu Modeli,Deniz Kabukları Örgü,Örgü Midye Kabuğu,Midye Kabuğu Modeli,eniz Kabuğu Örgü Motifi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. SIRALI İSTİRİDYE ÖRGÜ MODELİ YAPIMI | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*