ÖRGÜ BAŞLANGICI LASTİKTE ÇİÇEK TEKNİĞİ VİDEOLU TÜRKÇE ANLATIMLI
cicekli-orgu-baslangic-ornegi

ÖRGÜ BAŞLANGICI LASTİKTE ÇİÇEK TEKNİĞİ VİDEOLU TÜRKÇE ANLATIMLI


Bebek Örgüleri,Örgü Yelek ve Kazakların etek uçlarına veya Örgü başlangıcında örnekli örgü modelleri için bu güzel

cicekli-orgu-baslangic-ornegi
cicekli-orgu-baslangic-ornegi

Örgü Başlangıcında Çiçek Tekniğini kullanabilirsiniz. Sevgi hanım Türkçe videolu bir şekilde bu örneği nasıl örülür? açıklamış.

Örgü Etek Ucu modelleri örgü kazak Yakası,Örgü bebek yeleklerinin kol,yaka ve etek uçlarında çok güzel oluyor. Bu teknikte Tığ ve örgü şişleri bir arada kullanılıyor örneğe geçildiğinde örmeye Örgü iğneleri ile devam ediyorsunuz.

Bu örneği aslında size daha önce Arzu hanımın anlattığı Midye Lastik Örneği olarak paylaşmıştım.Ancak Sevgi hanım ya da Arzu hanımın elinden siz hangi lastik tekniğini isterseniz görebilir ve buradan izleyebilirsiniz.

Ayrıca aynı Örgü Lastik Tekniğinin çok benzeri burada Tığ işi Örgü Lastik örneği olarak bu sayfada da bulunmakta.

Dün sizin için Banyo Örgü Modelleri adında içinde tam 54 adet Banyo için örgü ve Dantel modelleri bulunan bir sayfa hazırlamıştım.Bu sayfada aynı zamanda Tığ ve kalın iple nasıl Örgü Çamaşır sepeti örülür? videosunu da paylaştım. Bu sayfaya buradan bakabilirsiniz.

Fındık Bahçesi örneğini size bana devamlı gelen Yazlıklar için örgü örnekleri talepleri üzerine Dün sundum.Oldukça şık Ajurlu aynı Nohut örgü modeli gibi kabarık örgü desenlerinden olan bu modele de bakmanızı öneriyorum.
Videolu Türkçe Örgü Başlangıcı Çiçek Tekniği yapılışı izle

This Post Has One Comment

Bir cevap yazın