Örgü Modelleri TIĞ VE ŞİŞLE ÖRGÜ BAŞLANGICI LASTİK ÖRNEĞİ VİDEOLU

TIĞ VE ŞİŞLE ÖRGÜ BAŞLANGICI LASTİK ÖRNEĞİ VİDEOLU

3227
orgu-baslangici-fantezi-lastik-orguleri
orgu-baslangici-fantezi-lastik-orguleri
orgu-baslangici-fantezi-lastik-orguleri

Örgü Başlangıcı değişik Fantezi Örgü Modelleri ve Yapılışları- Tığ ve Örgü Şişleri ile yapılan Videolu anlatımlı Örgü

Lastik başlangıcı örneği özellikle Bebek Örgüleri,Kazak,Yelek ve Hırka etek uçlarına,patiklerin ve çorapların ağız bölümleri için çok şık bir görüntü oluşturuyor.

Değişik Örgü Lastik Modelleri

Örgüye ilk başlandığında genelde Ters ve düz örülen çift ya da tek şekilde örgü Lastik modeli ile başlarız. Lastik örgü

modellerini Çift katlı renkli olarak Duble Lastik Örgü nasıl iki renkli olarak örülür buradan görebilirsiniz.

Bu örneği videolu anlatımlı olarak öğrenir ve Bebek ve çocuklar için Patik,Kazak örgüleri ve Süveter örgüleri için kullanabilirsiniz. İsteyenler bu örneği örgünün tamamında kullanarak esneyen örgü modeli olarak rahat kullanışlı bereler örebilir.

Erkek ve Bayanlar için örülen Bere ve giysi modelleri için yine örneğin tamamı ya da sadece başlangıcı olarak örebileceğiniz Türkçe Videolu Fantazi ögü deseni Cilveli Örgü Modeli zigzag görünümü ile güzel bir lastik örneği.

Sevgili Arzu hanım tarafından öğretilen Türkçe Videolu açıklamalı Midye Lastik Örneği yine şirin örgü lastik modellerini seven hanımlar için. Örnek Bugün paylaştığım Örgü Lastik Başlangıcı örneğine çok benziyor. Arzu hanımın anlatımını yaptığı modelde tek fark örneğe Haraşo ile devam edilmesi.

Son olarak Lastik Örneklerine Türkçe olarak öğretilen İki Katlı Fantezi Lastik Örgü Modeli nasıl yapılır? öğrenebileceğimiz Videolu anlatımlı modele bakalım. Özellikle kış örgüleri için kalın ve sağlam lastik örneği arayan hanımlara tavsiyem.

Bugün benden mesaj ile devamlı istekte bulunulan Çim Bahçesi Örgü modelinin nasıl yapıldığını Türkçe Çim Bahçesi örgü modeli anlatımlı videosuna buradan bakabileceğinizi söyleyerek Lastik örgüsü nasıl örülür? videolu anlatıma geçebiliriz.

orgu-lastik-ornek
orgu-lastik-ornek
tig-ve-sisle-orgu-baslangici-yapilisi
tig-ve-sisle-orgu-baslangici-yapilisi

Videolu anlatılan Örgü Lastik Modeli Yapımı

8 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz