double-sided-knitting

DUBLE LASTİK ÖRGÜ MODELİ İKİ RENKLE NASIL ÖRÜLÜR VİDEO


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler

Örnek Anlatımlı Örgü Videoları-Videolu olarak nasıl örülür? Videoları arasından yine ok bilinen ve en çok Kazak,Hırka,Bere ve Yelek örgüleri için kullanılan Duble Lastik Örgü yapılışı Video ile nasıl örüldüğü uygulamalı olarak izleyebilirsiniz.

İki renk iple Duble Örgü Lastik Modelini Bere için kullandığınızda renk ve kalınlık olarak çok dayanıklı ve sıcak tutan bir Örgü Bere sahibi olabilirsiniz.Aynı renk ipleri kullanarak Atkı ,Bere Örgü Bay veya Bayan Takımları örebilir Okula,işe giden çocuklarınızı çetin ve soğuk geçen kış aylarından koruyabilirsiniz.

Double Sided Knitting-Örgü Çift Lastik veya İkili Lastik örgü olarak bilinen Lastik Modeli Örgünün dağa değişik

duble-lastik-nasil-orulur
duble-lastik-nasil-orulur

Örgü Modellerini el işi yazan menüde görmeniz mümkün.

Tığ işi Örgü giysi veya Bere Modelleri ördüğünüz zaman lastik bölümünü bu şekilde esnek olması için örerek kalan bölümünü istediğiniz Tığ işi Örek ile ilmek çıkararak örebilirsiniz.

Şimdi buradaki Çift Lastik Örgü deseninde renkler enine uygulanmış. Her ilmekte renk değiştiren iki renkli lastik örgü olan diğer bir modele nasıl örülür buradan bakabilirsiniz.

İki Renkli Duble Çift Katlı Lastik Örneğinin iki değişik renk iple örülen Örgü Kazak ve Hırkalarda çok güzel duruyor. Özellikle usta sınıfı Örgücü hanımlar Örgü Mont,Örgü Kaban veya Örgü Pardösü öre bilenler lastik bölümlerini bu şekilde öre bilirler.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “DUBLE LASTİK ÖRGÜ MODELİ İKİ RENKLE NASIL ÖRÜLÜR VİDEO”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir