El İşleri VİDEOLU ANLATIMLI 2 RENKLİ ÖRGÜ LASTİK MODELİ

VİDEOLU ANLATIMLI 2 RENKLİ ÖRGÜ LASTİK MODELİ

924
iki-renkli-lastik-ornegi
iki-renkli-lastik-ornegi

İşte Örgü için Esneyen ve iki renkli olan çok güzel Lastik Örgü Modeli.Videolu Anlatımlı 2 Renkli Örgü

iki-renkli-lastik-ornegi
iki-renkli-lastik-ornegi

Lastik Modeli iki zıt renk ipler ile örüldüğünde gerçekten çok şık ve bir o kadar kolay Lastik Örgü Deseni.

Bunun gibi esnek Örgüler özellikle Bebekler için örülen Örgüler için çok iyi oluyor. Örgünün esnemesi bebeğin hareketlerinde kolaylık sağlıyor. Resimlerde 4 değişik renk ile örülen iki farklı Lastik Örneği görüyorsunuz.

İsterseniz bu örneği Örgünün bütününde kullanır isterseniz sadece Örgü Kazak kolu ,yakası ve beli,isterseniz Örgü Yeleklerin Düğme dikilen kenar ve etek bölümleri için kullanabilirsiniz.

Tek renkli Örgü Lastik Örneği için burada olan bir adı Cilveli diğer adı Fantezi Lastik Modeli olan bu güzel lastik örgüsünün nasıl yapıldığını Türkçe Açıklamalı Örgü Videosu olarak izleyerek öğrenebilirsiniz.

Daha şekilli Örgü Lastik isterseniz Arzu hanımın Örgü Videoların dan Midye Lastik Modeli Örneğine

videolu-anlatimli-iki-renkli-lastik-orgu
videolu-anlatimli-iki-renkli-lastik-orgu

bakabilirsiniz.

Size son olarak en yeni örgü paylaşımı olan Örgü şişleri ile örülen ancak bakıldığında Tığ ile örülen Zigzag örneğine benzeyen Dalgalı Zigzag Örneğine buradan bakınız.

Örnek çıkarmak için Örgü Örme Videoları isteyen Detaylı ve uygulamalı olarak sizlere Örnek Öğreten Örgü Videoları bölümüne baktığınızda her türlü Örgü Modeli ve El işi Örgü desenleri göreceğiniz sitemizde biraz gezdiğinizde hepsini görebilirsiniz.

Videolu İki Renkli Örgü Lastik Deseni İZLE

2 YORUMLAR

  1. Bu örneğin adı lastik örgü değil selaniktir..aradaki fark sadece iki renk ile yapılmasıdır..44 yaşındayım ilk okula gider iken bir komşumuz öğretmişti selanik örmeyi..bir kaç yerde bakarsanız görüceksiniz dilek hanım

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz