Örgü Modelleri KÜÇÜK ÇAMLAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ

KÜÇÜK ÇAMLAR ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ

2101
kucuk-camlar-orgu-modeli-yapilisi
kucuk-camlar-orgu-modeli-yapilisi

Beyaz Renk Örgü ipi ile örneğin çok şık göründüğü dikkat çeken ve her örgü için uygun olduğunu düşündüğüm Sevgi hanımın yeni örnekleri içinden Türkçe Videolu açıklamalı Örgü Deseni Küçük Çamlar Örgü Modeli Yapılışını gelin birlikte öğrenelim.

Minik Çamlar Örneği örgü şişleri ile örülen Ajurlu ve oldukça Basit bir Örgü Modeli olarak herkes tarafından bu örnek rahatça çıkarabilinir bir model.

Minik Çam örneği 9 ve katları ile örülen ve hiç lastik örgüsü kullanılmadan yapılan Örneklerden. Her Örgü Motifi 9 ilmek ile oluşuyor ve aralardaki boşluklar da yine 9 ilmek yapılıyor.

Bu tarz örnekler genelde Örgü Yelekler,Örgü Kazaklar ve Bebekler Çocuklar için Örgü Hırka,Yelek modellerine çok yakışır. Örgü şişleri ile Örgüden Bebek Elbiseleri isteyen hanımlar bu örneği Elbisenin alt bölümünde kullanırlarsa hem etek uçları için çok yakışır bir Örgü deseni ortaya çıkar.

Tunus Örgüsü ile örülen modeller üzerine sizlerden çok Örgü Modeli istekleri alıyorum.Ben de sizlere özel Tunus İşi Elbiseler arasından bulduğum en güzel Tığ işi Bebek Elbise Örneklerini burada paylaştım.

Örgü ile çok alakalı olmasa da size yine yeni paylaştığım güzel Boş zaman uğraşı Keçe Etkinlikleri arasından seçtiğim Keçe Süsler ile ilgili sayfama da bakmanızı önereceğim.

Yaz için kendinize şık bir Keçe Çanta ya da Ev için Keçe Aksesuarlar yapmayı düşünürseniz buradan bakabilirsiniz.

kucuk-camlar-orgu-bebek-yelek-modeli
kucuk-camlar-orgu-bebek-yelek-modeli
kucuk-camlar-orgu-modeli-yapilisi
kucuk-camlar-orgu-modeli-yapilisi

Minik Çamlar Örgü Örneği Yapılışı Videolu Örgü Tarifi İzle

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz