Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TUNUS İŞİ ÖRGÜ ÇOCUK ELBİSELERİ

TUNUS İŞİ ÖRGÜ ÇOCUK ELBİSELERİ

1330

Tunus İşi Örgü Bebek ve Kız Çocuk Elbise Modelleri-Tunus örgü Tekniği ile örülen Kız Çocukları için Etekler,Elbiseler ve çok cici giysiler bu yıl çok moda.Tığ işi Tekniği Tunus Örnekleri El işleri,Bebek battaniyeleri ve Örgü Tunus İşi Bebek Giysileri için çok kullanılan kolay ve aynı Şiş işi tekniğine benzer şekilde örülür.

Tunus işi örnekleri bilmeyen hanımlar için sayfaya ayrıca Türkçe Videolu Anlatımlı Tunus İşi Örnek yapılışı koydum

Yetişkinler için Tunus işi Tekniği ile örülen Yelekler çok görmedim ancak Tunus işi Patikler gerek örnek gerek desenleri ile gerçekten çok ustalık istiyor ve çok güzel oluyor.

Tunus Afgan İşi Örgüler görebileceğiniz burada ki sayfada da Bebek ya da Çocuklar için örülen bir çok örnek ve model görebilirsiniz.

Tunus İşi Örgü Modelleri arasında en çok ilgi çeken ve beğenilen Tunus İşi Battaniye Modellerine buradan bakabilirsiniz.

Bugün örgü iğneleri ile örülmüş olan Patlamış Mısır Örgü modelini sizler için burada paylaştım.Değişi ve Anlatımlı örgülere Örgü videoları yazan yerden bakabilirsiniz.

Tunus İşi Örgü Çocuk Elbiselerinin aralarına bir kaç tane Tığ işi ve Örgü şişleri ile örülen Elbise modelleri de ekledim.

Resimlere Tıkladığınızda Tunus İşi Kız Bebek Elbise Örneklerini daha büyük görebilirsiniz.

Türkçe Videolu Tunus İşi Örnek Yapılışı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz