Örgü Modelleri 2 TARAFLI TUNUS İŞİ BOYUNLUK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

2 TARAFLI TUNUS İŞİ BOYUNLUK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

647
tunus-isi-boyunluk-ornegi-yapimi
tunus-isi-boyunluk-ornegi-yapimi

2  Renkli Tunus Örnekleri-2 Renkli ip ile örülen Çift Taraflı Boyunluk örmek için Tunus Örneği olarak kullanılan Kolay Tunus Örneği için Türkçe videolu Tunus Örgü Tarifi.

Emel hanım örneği Tunus şiş ile örmüş.Eğer Boyunluk ya da Tunus işi Robadan Bebek Yelekler,Tunus örnekli

tunus-isi-iki-tarafli-boyunluk-modeli
tunus-isi-iki-tarafli-boyunluk-modeli

Battaniyeler,Boyunluk ,Patik ve benzeri geniş örgüler yapmak isterseniz o zaman Tunus Şiş kullanmanız gerekir yoksa zorlanırsınız.

İplerinizi satın aldığınız ipçiler de ve Tuhafiyeler de bu tarz Şiş Tığlar satılıyor. Ben İki taraflı Tunus Örneğini geniş örüldüğü için sizlere Boyunluk olarak önerdim ancak farklı modeller için de kullanabilirsiniz.

Bugün sizlere her türlü Örgü Modelleri sundum.Şiş ile yapılan Örnekler,Tığla Oyalar,İğne ve Mekik Oyaları,Tığ örgüleri gibi modellere Örgü Videoları yazan menüden bakınız.

Dizili Çamlar Örneği Şiş ile örülen aynı Kabaran Yürekler Örgü Modeli gibi Şiş ile örülüyor.Bu modellerin her ikisi de sitede Türkçe Örgü Dersi açıklamalı Videolu olarak paylaşıldı.

tunus-iki-tarafli-modeli
tunus-iki-tarafli-modeli

Tunus Çift Taraflı Örnek Yapımı,Tunus İşi Boyunluk,Tunus Örgüler,Tunus İşi Modeller,Tunus Örneği,İki Taraflı Tunus Modeli

3 YORUMLAR

  1. Merhaba. Ben burcu. Mecburi ev hanimi olanlardanim. Evde bir süredir pelus oyuncak yapiyorum. Ve su ana kadar yaptigim kadarini da sattim. Daha fazla kişiye ulasmak istiyorum. Ve internet uzerinde gördüğüm kadarıyla da benim gibi bu isle ugrasanda yok. Keske fotoğraflarini yollayabilseydim size. Yardimci olabileceginizi düşünerek yazdim. Şimdiden teşekkür ediyorum…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz