Örgü Modelleri ÖRGÜ KABARAN YÜREKLER YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜ KABARAN YÜREKLER YELEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

664
sis-orgu-yelek-modeli-kabaran-yurekler
sis-orgu-yelek-modeli-kabaran-yurekler

Şiş işi Örgü Modelleri Dersleri-Örgü Modeli-Şiş ile yapılan Bayan Yelek Örneği olarak kullanıldığında harika görünen Örgü Kabaran Yürekler Modeli Videolu Tarifi ve detaylı açıklamalı Şiş işi Örnek anlatımı ile sizler için.

Örü Yelek modelinin her motifi 10 ilmekten oluşmakta aralarda yapılan 2 ters ilmek ile 12 ve Katları olarak hesaplayabilir ona göre ilmek atarak Yelek Örmeye başlayabilirsiniz.

sis-orgu-yelek-modeli-kabaran-yurekler
sis-orgu-yelek-modeli-kabaran-yurekler

Şerife hanımın anlattığı Kabaran Yürekler Yelek Örneği kolay ve her iki tarafı da kullanılan bir model. Ancak ben örneğin Ters tarafını daha çok beğendim.

Böyle her iki tarafında farklı örnekler olan Şiş işi örnekler ile Bebek Battaniyeleri harika oluyor.Astar kullanmadan yumuşak bir ip ile etekleri kendinden dalgalı bu örnekte Battaniye ve bir çok Örgü Modeli yapılır.

Örgü Tığ işi Patikler için özellikle bayanlardan çok istekler aldığım için benim de bayıldığım Tığ işi Fıstık Motifli Patik modeli Bayanlar için Nasıl Örülür burada görebilirsiniz.

Henüz hala Kış ve Sevgililer günü için sevdiğinize ya da Eşinize ya da en çok sevdikleriniz den olan Babanız için Örgü Erkek Kaşkolları nasıl yapılır? modelleri ve Türkçe örnekleri ta burada.

kabaran-yurekler-yelek-ornegi
kabaran-yurekler-yelek-ornegi

Kabaran Yürekler Şiş Örneği,Örgü Kabaran Yürekler Modeli,Kabaran Yürekler Yelek Modeli,Örü Videoları,Örgü Örme,Örgü Modeli

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz