Örgü Modelleri VİDEOLU ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE TUNUS MODELİ ÖRNEK ANLATIMI

VİDEOLU ÖRGÜ ŞİŞLERİ İLE TUNUS MODELİ ÖRNEK ANLATIMI

750
videolu-orgu-sisleriyle-tunus-modeli

Örgü şişleri ile Tunus işi Örgü Modeli nasıl örülür? Videolu anlatımlı iki renkli çok güzel bir örnek.Detaylı Örgü örmeyi örnek çıkarmayı gösteren Örgü Videolarını sizler ile sürekli paylaşıyorum.

Bugün çok beğendiğim sizinde beğeneceğinizi umduğum bu güzel Örgü Örneği ile Bay ve Bayanlar için her şey örebileceğiniz gibi Bebek ve Çocuklar için çok şık Örgü giysiler örebilirsiniz.

Videoda ki hanımın örnek anlatımı videosu beğendiyseniz yine aynı yabancı hanımın burada daha önce sizer ile paylaştığım Sıralı Örnek modelini buradan görebilirsiniz.

Örneğin daha önce örülmüş ip renkleri Kırmızı ve Beyaz. İKi renkle örülen örnek şimdi Yeşil ve Beyaz renk ile örülüyor ve iki renk iple de çok şık bir Model ortaya çıkmış.

Örgü örmeyi yeni öğrenen hanımlar Örgü Örmeyi gösteren Videoları izleyerek çok daha kolay Örnek yapmayı öğrenebilirler. Eğer sizinde örmeye çabaladığınız ama öremediğiniz bir Örgü Modeli varsa lütfen sayfa altındaki yorumlardan istekte bulunun sizler için paylaşayım.

Tek renk iple örülen Kolay ama Güzel Örgü Örneği isterseniz size istediğiniz her şeyi örebileceğiniz Döngü Örneğini öneririm. Örgü Lif Örneği isterseniz bu örnek ile çok güzel yumuşacık bir Lif Modeli örebilirsiniz.

Saç Örgülü Örnek Modelleri isteyen hanımlar için Arzu hanımın bizler ile paylaştığı Kolay Saç Örgülü Örnek videosunu tavsiye ederim. Örnek Türkçe videolu olarak Arzu hanım tarafından anlatılıyor ve gösteriliyor.

Örgü Dersi videolarınız varsa sizlerde bize kanalınızın adını yazarsanız bende sizlerin Örneklerin nasıl örüldüğünü öğreten videolarınızı severek sitemde Örgü öğrenmeyi isteyen hanımlar için paylaşırım.

Nazarca Örgü Videoları için lütfen yukarıda menüde bulunan Örgü Örme Videoları bölümüne bakınız.

Örgü şişleriyle örülen Örnek modeli Tunus Deseni.

videolu-orgu-sisleriyle-tunus-modeli
videolu-orgu-sisleriyle-tunus-modeli

Videolu Tunus Modeli İki renkli örnek Videosu izle

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz