DOLGULU FISTIK YELEK MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPIMI

tig-isi-dolgulu-fistik-yelek-modeli
tig-isi-dolgulu-fistik-yelek-modeli

Yaz ve Bahar ayları için Gelin Yelekler,Tığ işi Bayan Yelek Modelleri için Örnek arayan hanımlara Dolgulu Fıstık Örnekli Yelek Modeli yapılışı Türkçe Videolu anlatımlı.

Kolay Tığ Örnekleri ve Yelek Örmek için Tığ işi Motifler arasından seçtiğim bu şık ve kolay Tığ Yelek Örneği detayları videoda anlatılıyor.

tig-isi-dolgulu-fistik-modeli
tig-isi-dolgulu-fistik-modeli

Dantel Kolay Yelek Örneği için yine Emel hanımın anlatımı ile Kelebekli Yelek Modeli için burada hem Yaka ve Koltuk kesimi anlatılan modele de bakabilirsiniz.

Şişle Burgu Modeli ve Saç Örgüsü Örneği nasıl yapılır? güzel ve kibar bir Saç Örgüsü Örgü örneği için burada kolay örgü modeli yapılışı sizler için.

Son yazımda paylaştığı Tunus Ata Yelek Yapılışı için Çocuklara Tunus İşi Örgü ile Kolay Cepken Yelek Modeli paylaşmıştım.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*


Shares