Örgü Modelleri Bebek Örgüleri TUNUS İŞİ ATA YELEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

TUNUS İŞİ ATA YELEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

3613
tunus-isi-orgu-ata-yelegi
tunus-isi-orgu-ata-yelegi

1-1,5 Yaşında Erkek Bebek Tunus İşi Ata Yeleği-Örgü Tunus İşi Erkek Bebek Tunus Cepken Modeli yapımı baştan sona anlatımı ile Türkçe videolu baştan sona açıklamalı Tunus İşi Efe Yeleği.

Çeşitli adları olan Örgü Cepken Yelek,Örgü Efe Yelekler,Örgü Ata Yelekleri gibi farklı isimleri olan Erkek Çocuk Cepken Yapımı.

Sevil hanımın anlatımı yaptığı Tunus Cepken Modeli için 2 ayrı ren ip kullanılmış.Gri olan ip için Nako Elit Baby ip kullanılarak 4,5 numara Tunus Gagalı Şiş Tığ ile yapılmış.

tunus-isi-bebek-cepken-yelek
tunus-isi-bebek-cepken-yelek

Tunus Ata Yelek Modeline geçmeden önce sizlere Tunus İşi Örgü Modelleri ve Tunus Örgüleri ile neler yapılır? biraz onlara bakalım.

Tunus İşi Bayan Ayakkabı Babet Yapılışı için Espadril Ayakkabı şeklinde Kolay Tunus Babet Spor Ayakkabı ile Örgü Ayakkabı Modasını takip edebilir Yeni Örgü Babetler yapabilirsiniz.

Tunus Örgü Nasıl Örülür? buradan Tunus İşi Hasırlı Örgü Modeli yapılışı burada.Kolay Tunus Örneği her türlü modeller de kullanılır.

Tunus Bebek Örgüleri için Tunus Bebek Süveter yapılışı anlatılan baştan sona açıklamalı Tunus Şiş işi Süveter Modeli.

tunus-isi-efe-yelegi
tunus-isi-efe-yelegi

Şişle Yakalı Bebek Yelek Yapılışı için burada Örgü şişleri ile yapılan Kırmızı Yakalı Yelek Yapılışı 0-3 aylık bebek yeleği.

Şişle 6-8 Yaş Erkek Çocuk Cepken Yelek Yapılışı için burada Baştan sona Erkek Çocuklara Cepken Nasıl örülür? buradan bakabilirsiniz.

Şiş İşi Cepken Modelleri ve Cepken Yapımı öğretilen bu bölümde farklı çok modern Şiş işi Yelek anlatımı var.

Tunus İşi Ata Yelekleri,Tunus Örgü Cepken Modeli,Tunus Erkek Yeleği,Tunus Şişle Yelek,Tunus Ata Yeleği,Tunus İşi Cepkenler

2.Part

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz