TUNUS İŞİ ATA YELEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

tunus-isi-orgu-ata-yelegi
tunus-isi-orgu-ata-yelegi

1-1,5 Yaşında Erkek Bebek Tunus İşi Ata Yeleği-Örgü Tunus İşi Erkek Bebek Tunus Cepken Modeli yapımı baştan sona anlatımı ile Türkçe videolu baştan sona açıklamalı Tunus İşi Efe Yeleği.

Çeşitli adları olan Örgü Cepken Yelek,Örgü Efe Yelekler,Örgü Ata Yelekleri gibi farklı isimleri olan Erkek Çocuk Cepken Yapımı.

Sevil hanımın anlatımı yaptığı Tunus Cepken Modeli için 2 ayrı ren ip kullanılmış.Gri olan ip için Nako Elit Baby ip kullanılarak 4,5 numara Tunus Gagalı Şiş Tığ ile yapılmış.

tunus-isi-bebek-cepken-yelek
tunus-isi-bebek-cepken-yelek

Tunus Ata Yelek Modeline geçmeden önce sizlere Tunus İşi Örgü Modelleri ve Tunus Örgüleri ile neler yapılır? biraz onlara bakalım.

Tunus İşi Bayan Ayakkabı Babet Yapılışı için Espadril Ayakkabı şeklinde Kolay Tunus Babet Spor Ayakkabı ile Örgü Ayakkabı Modasını takip edebilir Yeni Örgü Babetler yapabilirsiniz.

Tunus Örgü Nasıl Örülür? buradan Tunus İşi Hasırlı Örgü Modeli yapılışı burada.Kolay Tunus Örneği her türlü modeller de kullanılır.

Tunus Bebek Örgüleri için Tunus Bebek Süveter yapılışı anlatılan baştan sona açıklamalı Tunus Şiş işi Süveter Modeli.

tunus-isi-efe-yelegi
tunus-isi-efe-yelegi

Şişle Yakalı Bebek Yelek Yapılışı için burada Örgü şişleri ile yapılan Kırmızı Yakalı Yelek Yapılışı 0-3 aylık bebek yeleği.

Şişle 6-8 Yaş Erkek Çocuk Cepken Yelek Yapılışı için burada Baştan sona Erkek Çocuklara Cepken Nasıl örülür? buradan bakabilirsiniz.

Şiş İşi Cepken Modelleri ve Cepken Yapımı öğretilen bu bölümde farklı çok modern Şiş işi Yelek anlatımı var.

Tunus İşi Ata Yelekleri,Tunus Örgü Cepken Modeli,Tunus Erkek Yeleği,Tunus Şişle Yelek,Tunus Ata Yeleği,Tunus İşi Cepkenler

2.Part

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 Trackbacks & Pingbacks

  1. ŞİŞLE BASİT SAC ÖRGÜSÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com
  2. ÖRGÜ SIRLI TUNUS İŞİ MODEL TÜRKÇE VİDEEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*