ÖRGÜ SIRLI TUNUS İŞİ MODEL TÜRKÇE VİDEEOLU

orgu-sirli-tunus-modeli
orgu-sirli-tunus-modeli

Tunus İşi Örgü Modeli-Tunus Şiş ile yapılan Örgü Sırlı Tunus Modeli Örgü Motifi Tunus İşi Örgü örnekleri içinden Kolay Tunus Modeli Türkçe videolu açıklamalı.

sirli-tunus-isi-orgu-modeli
sirli-tunus-isi-orgu-modeli

Bebek Battaniyelerine Tunus Örneği çok yakışıyor. Zaten siz de Tunus İşi Modelleri görüyorsunuz. Öğrenmeyi isteyenlere Örgü Çiçekli Tunus İşi Örneğine burada görebilirsiniz.

sirli-tunus-ornegi
sirli-tunus-ornegi

Denizin Elişi Günlüğü anlatımlı Sırlı Tunus Modeli-Tunus Ata Yeleği yapılışı için gelen istekler üzerine Örgü Tunus şişleri ile örülen Tunus İşi Ata Bebek Yeleği yapımı burada.

Az önce Dolgulu Çiçekli Mekik Oyası nasıl yapılır? burada Günün Mekik Oyaları bölümü için paylaştım. Şiş işi Örnek için burada göreceğiniz Örgü Gelin Çiçeği Modeli yeni örnek arayanlara.

tunus-orgu-sirli-ornegi
tunus-orgu-sirli-ornegi

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*