Örgü Modelleri Bebek Örgüleri KAT KAT RENKLİ VE BOYUTLU FARKLI TUNUS ÖRNEK

KAT KAT RENKLİ VE BOYUTLU FARKLI TUNUS ÖRNEK

1148
KATLİ-UC-BOYUTLU-SUPER-RENKLİ-TUNUS
KATLİ-UC-BOYUTLU-SUPER-RENKLİ-TUNUS

Renk renk örgü ipleri ile Üç Boyutlu kat kat Tunus işi. Şatafatlı örgü modeli istiyorsanız Ben sizler için Renkli Tunus modeli paylaştım, Sizlerde tarifine bakabilirsiniz.

Tunus üç boyutlu örneği sarı, beyaz ve mor renkler ile çalışılmış. Basamak şeklinde renkler ikişer sıra uygulanarak, sonra diğer renk ile devam edilmiş.

3-Renk-satafatli-tunus-modeller
3-Renk-satafatli-tunus-modeller

Tunus örneği 7 ve katları olarak çalışılıyor. Örgü desenleri 7 zincir üzerine bir desen yerleştirilerek yapılıyor. Son olarak iki zincir daha çekilip model başlanıyor.

Tunus örgü seven arkadaşlara Tunus lif modeli tarifini de paylaşmak istiyorum, linke tıkladığınızda o modeli videosu ile görebilirsiniz.

kaydirmali-kat-kat-tunus-ornegi
kaydirmali-kat-kat-tunus-ornegi

Bir de bu örneği yine Böyle basamaklı örgü şeklinde Tığ işi yapılan Merdivenli atkı modeli tarifine de bakabilirsiniz, O da çok güzel bir model.

3 numara Tunus tığı ve bebe ipleri ile bu modelden güzel üç boyutlu Tunus örtüler yapabilirsiniz. Bebek battaniyelerine de yakışır.

Sizlere Önerim Sizlerde 3 renkten ikisi birbirine uyumlu, bir tanesi zıt renk ile yaparsanız daha canlı bir model elde edersiniz. Ya da üçü birbirine benzer renk geçişleri gibi de uygulayabilirsiniz.

Video: Örgü Aşkım

Renkli Tunus Yapımı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz