Menü Kapat

İki-renkli-1-yas-sisle-ata-yelegi

ŞİŞLE YAKALI 2 RENKLİ ATA YELEĞİ TARİFİ3,5 numara Şiş ile örülen 2 Renkli Yakalı Ata Yeleği 1 Yaş Erkek Bebek Efe Yeleği Türkçe Videolu Tarifi ile Erkek bebeklere Kolay 2 şiş ile yapılan Haraşo Ata Yeleği yapabilirsiniz.

2 Renkli Ata Yeleğine Arkadan Sarı iple başlanır.İlmek artırma ile Yelek arasına oval bir görüntü verilir. Nako Lüks Minnoş Baby 2 renk iple Arka parçadan başlanıyor.

Tunus Ata Yeleği örmek için de burada ki modele bakabilir 1-1,5 yaş Erkek Bebek Tunus Yelek anlatımını görebilirsiniz.

yakali-2-renkli-erkek-bebek-ata-yelek-yapilisi
yakali-2-renkli-erkek-bebek-ata-yelek-yapilisi

Yada 2 Şiş ile örülen Cepli arkası kemerli 2 renk 2,5-3 Yaş Efe Yeleği Tarifini buradan görebilirsiniz.Kız Bebek Yeek Tarifleri için de burada ki Lila Bebek Yeleği hoşunuza gidebilir.

3,5 no misinalı şiş ile Sarı ipten 52 ilmek ile haraşo örülerek başlanır. İlk sıra haraşo örüldükten sonra 2. sırada ilmekler üçe bölünür ve her iki kenardan 20 ilmek ortadan 12 ilmek belirlenir.

20 diş haraşo yapıldıktan sonra Boyun ve kol kısmı için tekrar ilmek ayrımı yapılır. Kollar 3 er kesilir 46 ilmek bırakılır ve kenarlarda 14+14 ilmek omuzlar için bırakılır ortada kalan 18  ilmekler Yaka için kullanılır kesilir.

Çift Renkli 1 Yaş Ata Yeleğinin önü için Gri iple 32 ilmek atılır. 1 Sıra haraşo örülür Aynı arka parçada yapılan gibi ilmekler 3’e bölünür. 11+11 iki kenar ortası için 9 ilmek ayrılır.
Yakalı Ata Yeleği Yapılış videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir