Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ERKEK ÇOCUKLAR İÇİN EFE VE ATA YELEĞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

ERKEK ÇOCUKLAR İÇİN EFE VE ATA YELEĞİ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

9924
orgu-ata-efe-smokin-damat-erkek-cocuk-yelek-yapilisi
orgu-ata-efe-smokin-damat-erkek-cocuk-yelek-yapilisi
orgu-erkek-cocuk-efe-yelegi-yapimi
orgu-erkek-cocuk-efe-yelegi-yapimi

Örgü şiş ile örülen Şiş işi Yörelere göre Erkek çocuklar için Örgü,Cepken,Örgüden  Efe yeleği,Örgü Çocuk Ata Yelek

Modeli Örgü Bebek Damat Yelek örneği ve Örgü Smokin çocuk Yelek yapılışı gibi adları olan Türkçe videolu açıklamalı Baştan sona detaylı Anlatımlı.

2,5-3 Yaşlarındaki Erkek Çocuklara şöyle hem sıcak tutan hem de Şık Örgü Yelek Modeli örmek isteyenlere Pratik yazar anlatımlı En başından sonuna kadar bir yandan izleyerek bir yandan örebileceğiniz Kolay Ata Yeleği Modeli.

2 Renk ip ile örülen Örgü şiş işi Efe Yeleği için Gri ve Lacivert renkleri tercih edilmiş.İsteyenler tek renk veya farklı renkler ile örebilirler.

Lacivert renkli ipin markası Classic Alize Lanagold,Gri renk ipin markası da Kartopu Zambak.

Şiş olarak 3,5 numara şiş kullanılan Kolay Örgü Smokin Yelek anlatımı detayları ile nasıl örülür? Örgü Damat Yelek Koltuk kesimi,Örgü çocuk yeleklerinde Yaka kesimi ve Cepken yeleklerde önlerin üçgen örülmesi hepsi video içinde gösterilmiş.

orgu-smokin-rrkek-cocuk-yelek-modeli
orgu-smokin-rrkek-cocuk-yelek-modeli

İlk olarak Gri renk ip kullanarak 58 ilmek çekerek örmeye başlanıyor.Örgü Ata Yeleği için Gri renk Yeleğin arkası olacak şekilde başlıyoruz.

Haraşo ve Düz teknikleri ile Yelek modeli Ön kısımda ve arka kısımda örnekler nerelere konuluyor?Nasıl Ata,Efe Yeleği Örülür? hepsini tek bir video ile Yelek örmenin tüm Puf noktalar ile örebilirsiniz.

Erkek ve Kız Çocukları için Yumuşak hatta isterseniz Bere ve Atkı ile takım yapabileceğiniz 2 Yumak ile yapılan Ana Kuzusu İpinden Bebek Hırka modeli yapılışı Türkçe baştan sona Örgü şişler ile Anlatımlı Videolu Hırka örneğini ve modeline buradan bakabilirsiniz.

Aynı renkler ile bir de Bebek Beresi örmek isteyenlere burada 2 renkli Jakar Benekli Bere Modeli nasıl örülür

orgu-damat-yelegi-cepken-yapilisi
orgu-damat-yelegi-cepken-yapilisi

videolu Bere yapılışını öğrenebilirsiniz.

Her türlü Örgüler için kullanılan Şiş işi Yeni Örgü Modelleri içinden burada Sürüm Örgü Modeli yapımı videolu Örgü Tarifini izleyebilirsiniz.

Yanlarından Düğmeli Bebek Yelek modeli biraz daha Kolay Yelek Örnekleri arayan hanımlar için.

Hem Kız Bebek ve Çocuk Hem Erkek çocuklar için kullanılan Türkçe en baştan sonuna kadar örgü Yelek Yapımına buradan bakabilirsiniz.

Menüdeki Örgü ve El işleri bölümünde daha fazla Örnekler,Örgü modelleri görebilir Videolara Abone olabilir ve Beğendiklerinizi Facebook ve diğer sosyal ağlarda paylaşarak Sevdiklerinize de gösterebilirsiniz.

orgu-erkek-cocuk-ata-yelegi-yapilisi
orgu-erkek-cocuk-ata-yelegi-yapilisi

Örgü Ata,Efe,Cepken,Smokin ve Damat Yeleği olarak Bilinen Örgü Erkek Çocuk Yelek Yapımı

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz