Örgü Modelleri Bebek Örgüleri ANA KUZUSU İPİNDEN BAŞTAN SONA BEBEK HIRKASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

ANA KUZUSU İPİNDEN BAŞTAN SONA BEBEK HIRKASI YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

13456
ana-kuzusu-ipinden-orgu-bebek-hrka-ornegi-yapimi
ana-kuzusu-ipinden-orgu-bebek-hrka-ornegi-yapimi

Nazarca Örgü Bebek Hırkaları-Örgü Kuzu ipinden 6 ayıklıktan başlayan Bebekler için şöyle onu sıcak tutacak Baştan sona anlatımlı,Türkçe

ana-kuzusu-ipinden-neler-orulur
ana-kuzusu-ipinden-neler-orulur

ana-kuzusu-ipinden-bebek-hirka-modelleri ana-kuzusu-ipi-orgu-cocuk-hirka-yapimivideolu Ana Kuzusu İpinden Bebek Hırkası Yapılışı ile Bebekler bu Kış hiç üşümeyecek.

Kartopu’nun ana Kuzusu marka ipi ve Şiş olarak 4 numara şiş kullanılan Bebek hırkası için 2 yumak yeterli oluyormuş.

Baştan Sona Örgü Anlatımı ile Pratik yazar örgü kanalı bu yıl Tüm Annelere ve Büyük Annelere örgü öğrenmek isteyen herkese Tam detaylı Örgü Bebek Yelekleri,Şiş işi Örgü Bebek Hırkaları ve Tunus işi Patikler daha bir çok Örgü modelini öğretiyor.

Örgü Videolarında emek verilen bu videoları izleyebilir sevdiklerinize örebilir ve yine sevdikleriniz ile sosyal ağlarda paylaşarak kanala Abone olarak destek olabilirsiniz.

Özellikle benim gibi Örgü örmeyi bilen ancak Örgülerde Koltuk kesimi,Yaka oyuntusu ve kesimi gibi yerlerde izlemeden öğrenmeden yapamayanlar için her türlü ip ve örnekler ile detayları burada öğrenebilirsiniz.

Az önce yine sizlere Yanlardan Düğmeli Kolay Yelek modeli anlatımını 3 yaşındaki Çocuklar için Kolay Bebek Yelek yapılışı şeklinde burada sunduk.

Ana Kuzusu İpinden neler örülür? Ana kuzusu Örgü İpinden Bebek Battaniyeleri,Örgü Çocuk ve Bebekler için Yelekler,Örgü Bereler,Örgü Uyku tulumları yapabilirsiniz.

Örgü Pelerin ve Örgü Çocuk Pançolarında Yaka ve etek uçlarında Ana kuzusu ipi ile 5-6  sıra haraşo örgü yapınca çok güzel oluyor.

6 Aylık bebek Hırkası için resimli Hırka tarifi için resmi inceleyebilir daha ufak ya da büyük çocuklar için ilmek sayılarını artırabilir ya da azaltabilirsiniz.

Örgü Ana kuzusu Örgü İpi Fiyatını merak edenler 4-5 lira arasında değişiyor.Önerilen fiyat 4,25 tl olmak ile beraber yaklaşık 10 liraya bu Hırkadan örebilirsiniz.

Son yazım olan Ajurlu Kirpikler Örneği nasıl yapılır? buradan bakabilirsiniz.

Ana Kuzusu İpinden Bebek Hırkası Türkçe Videolu Hırka Tarifi Yapımı

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz