Menü Kapat

tavsanli-bebek-hirka-patik-bere-takim-yapimi

ÖRGÜ TAVŞANLI BEBEK HIRKA BERE VE PATİK YAPILIŞIHavlu ve Pofidik ip olarak ta bilinen Ana kuzusu Kartopu ipinden Tavşanlı Kapüşonlu Bebek Hırka,Bere ve Patik Bebek Takımı tam anlatımlı Videolu yapılışı.

Kartopu Ana kuzusu iple örülen 3’ü Bebek Takımı Patik Bere ve Kapşonlu Tavşanlı Figürlü Takım yapılışı her video ile tek,tek detaylara kadar öğretiliyor.

Şişle örülen Bebek örgüsü Tavşan figürleri için de 3,5 numara Tığ Şiş ile örülen bölümler için de 4 numara Şiş ile yapılıyor.

anakuzusu-ipten-tavsanli-hirka-bere-patik
anakuzusu-ipten-tavsanli-hirka-bere-patik

Hırka 6 Aylık 8 Aylık arası bebeklere göre yapıldığı için daha büyük 2-3 yaş arası çocuklara verilen sayılar şunlar (

2-3 yaş için 82 ilmek başlayın..arka 24,önler 15, kollar 12 olsun..19 ajur oluncaya kadar artırın..kol boyu 10 cm uzun olabilir..boyuna ölçerek karar verin.) diye bildirmişler

Bahsedilen marka iple yapıldığında Hırka için 2,5 yumak ip gidiyor ve boyunu daha uzun ördüğünüz de 1,5 yaş bebeklere kadar olabileceğini belirtmişler.

Eğer Bere ve Patik modelini de yapacaksanız onlar için de ayrı 1-2 yumak ip elinizde bulundurmanız gerekiyor.Hırka için 2-2,5 yumak ip yeterli olduysa o zaman Bere ve Patik için 1 yumak ip yeterli olabilir.

Tavşan Figürlü Bebek Hırka Videosu

2.Devamı

3.Tavşanlı Patik yapımı

Tavşanlı Bere Yapımı videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir