Örgü Modelleri Bebek Örgüleri AJURLU KİRPİKLER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

AJURLU KİRPİKLER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

465
turkan-soray-kirpikleri-orgu-modeli
turkan-soray-kirpikleri-orgu-modeli

Türkan Şoray kirpiği Örgü Yapılışı adında hem sitemde hem de İnternet ve Facebook Örgü Modelleri içinde

turkan-soray-kirpikleri-orgu-modeli
turkan-soray-kirpikleri-orgu-modeli

farklı örnekler var ki bu nedenle ben bu örneğin adını Ajurlu Kirpikler Örgü Modeli olarak değiştirmek durumunda kaldım.

Bu örneği burada görmek isteyenler “Ajurlu Kirpikler Örneği Nazarca ” yazarak arayarak bulabilirler. örneği orjinali Türkay Şoray’ın Kirpikleri olarak ta biliniyor.

Ajurlu Kirpikler Örgüsü 5 ilmek ve katları ile 4 sırada motifler tamamlanıyor. Gönül hanım 22 ilmek ile 4 sıra Motif ile örneğin Türkçe videolu tarifini bizlere yapıyor.

Ajurlu Kirpik örgü modeli yine diğer Örgü Modelleri gibi her türlü Örgülerde kullanılır.Ancak ben bu örneği daha çok Örgü iğneleri ile yapılan Bebek Battaniye örneği ve Yelekler için uygun buluyorum.

Sevgili hanımlar her makalede Örgü videolarını aldığım Örgü kanallarının adını paylaşıyorum.

Örgü tarifi videoları üzerinde de emek veren hanımların kanal isimleri yayınlanıyor.Abone ol yazısına tıkladığınızda Örgü kanallarına Abone olabilirsiniz. Bu izlediğiniz bütün videolar için geçerli

Dün gece uzun saatler boyunca sizler için 2017 Örgü Yelekler adı altında bulabildiğim Netten alıntı emek verilmiş Yeni Yelek Modelleri de bulunan Harika modelleri burada sizler için paylaştım.

Bazı Yelek örnekleri için kullanılan Şiş işi Örnekleri ben dahi daha önce hiç görmedim. Mümkün olduğu kadar Klasik Eski Örgü Modelleri kadar Yeni Örgü Modelleri de paylaşmaya gayret ediyorum.

Ajurlu Kirpikler Örgü Örneği

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz