Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI YILAN ÖRGÜ MODELİ

VİDEOLU ANLATIMLI YILAN ÖRGÜ MODELİ

724
video-orgu-yilan-ornek-anlatim

Sizlere Bugün Atkı,Örgü Boyun Atkı Örneği,Şal ve diğer örgüler için kullanabileceğiniz “Fransız Sakızı” veya “Yılan Deseni” diye bilinen çok güzel ve kolay bir Örgü Modelini paylaşmak istiyorum. Videolu anlatımlı Örme Yılan Örgü Modeli tek renk ip ile örülüyor.

Bizde bu örneğin biraz benzerine Başak örneği de deniliyor fakat ben bu örneği daha önce görmedim.Bu Örnekle kendinize ve çocuklar için hatta Erkekler için Bere ve Atkı örebilir çok güzel Kazak,Hırka,Yelek,Süveter örülür.

Tesettürlü hanımlar için oldukça rahat kullanımı ile son yıllarda yuvarlak şekilde her iki ucu birleştirilen veya halka

video-orgu-yilan-ornek-anlatim
video-orgu-yilan-ornek-anlatim

şeklinde misinalı şişler ile örülen Örgü Boyun Fuları diğer adı ile Boyun atkısı çok tercih ediliyor.

Birde son yıllarda Kovboy Şalı diye bilinen Üçgen şeklinde Tığ veya Örgü iğnesi ile örülen Şallar çok Moda. Özellikle daha Spor giyinenler için Boyuna ve omuzlara salınan bu şal örneğine buradan bakabilirsiniz.

Örgü başlangıçlarında Lastik örgüsü veya Örneğin tamamı olarak örebileceğiniz Cilveli Örnek modelini de geçenlerde sizler için paylaştım. Türkçe Videolu anlatımı olan Örneğin Videolu anlatımına buradan ulaşabilirsiniz.

Örgü iğnesi yerine Tığla Şal Örmek isterseniz burada bulunan basit ve kolay Tığ işi Şal Örneğine Resimli anlatımlı olarak bakabilirsiniz.

This video shows the process of knitting pattern “French gum” or “Snake” spokes. Pattern for LICs, scarves, fashion is now eastern turbans and turbans. Easy to knit, and the result is a beautiful relief of the canvas
Videolu Anlatımlı Yılan Örneği

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz