Örgü Modelleri İP ÇEKMELİ ÖRÜMCEK ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU

İP ÇEKMELİ ÖRÜMCEK ÖRGÜ MODELİ YAPIMI VİDEOLU

963
ip-cekmeli-orumcek-orgu-modeli

Videolu Kolay Örgü Modelleri-İp Çekmeli Örümcek Örgü Modeli oldukça kolay örülen şık bir Örnektir.Videolu

ip-cekmeli-orumcek-orgu-modeli
ip-cekmeli-orumcek-orgu-modeli

anlatımlı basit örgü modeli İp Çekmeli Örümcek Örneği nasıl örülüyor örneği çıkarmak için Örgü videosunu sayfada izleyebilirsiniz.

Bu güzel Çarşamba gününe kolay Örnekler ile başlamak istedim ve ilk olarak Bugün size Türkçe videolu anlatımlı İp Dolamalı Örgü Modelini paylaştım. Oldukça kolay örgü modelidir ve örgü işini çok bilmeyen hanımlar Örnek Türkçe olarak gösterildiği için örmekte hiç zorlanmadan örneği çıkarabilirler.

Yine Türkçe Örgü Videoları arasından Fermuar Demiri Örneği kolay Örnekler isteyenlerin hoşuna gidecek ayrıca keyifle örülen istediğiniz her örgü giysi için kullanacağınız bir Örgü modeli.

Altta 2 değişik örgü tekniği ile örülen Örümcek örgü modellerini görebilirsiniz. 1. Örnekte renkli ve aralarda Düz örgü ile örülen Örümcek örneği daha kabarık ve hoş görünüyor.

Ancak 2. çizgi desenli örgü örümcek örgü modelinde aralarda burada Türkçe videolu anlatımı olan Ajurlu Sarmaşık örgü modeli ile yapılmış ve gerçekten renkli örümcek örneği harika bir örgü deseni.

Videolu olarak örneğin nasıl örüldüğünü alttaki Örgü videosunu izleyerek öğrenebilir sevdikleriniz ve kendiniz için güzel Kışlık Örgüler örebilirsiniz.

renkli-orumcek-orgu-modeli
renkli-orumcek-orgu-modeli
renkli-orumcek-ornegi
renkli-orumcek-ornegi

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz