Örgü Modelleri HAROŞA KELEBEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

HAROŞA KELEBEK ÖRNEĞİ TÜRKÇE VİDEOLU YAPILIŞI

379
harosali-kelebek-turkce-orgu-modeli

Türkçe Anlatılan Örgü Videosu İzle- İyi Pazarlar sevgili nazarca.com takipçileri.Güne güzel ve bebek örgü modelleri için de kullanılan çok Şirin Haroşa Kelebek Örneği nasıl Örülür? Türkçe videolu açıklamalı Örgü Modeli ile başlıyoruz.

Örneğin adını Haroşa Kelebek Örneği ya da Haraşo Keblebek Örneği olarak ta yazdığınızda her yerde bulabilirsiniz ancak yazılışı biraz farklı olabilir.

Anne işleri bize çok güzel örgüler sunuyor ve kendilerine buradan bir kez daha çok  teşekkür ederim.

Haroşa Kelebek Örgü Modeline çok benzeyen bir kaç örgü modeli daha var. Bunlar sırası ile Yelpaze Kelebek Örneği ile başlıyor ve İp çekmeli Örümcek Örgü Modeli ile devam ediyor. Burada linkini paylaştığım diğer Örgü videolarının bazıları yabancı bazıları Türkçe videolu olarak bulunuyor.

Süpürge Örgü Modeli şimdiye kadar sizin ile paylaştığım Örgü modellerinden en özel örgü modellerinden. 2016 Yılı en yeni örgü modelleri kategorisinde yerini hak eden bu örnek ile çok güzel Örgüler örebilirsiniz.

Haroşa Battı Örgü Modeli örgü işinde ustalaşmış hanımların örebileceği aslında zor olmayan ama biraz kafa karıştıran çok güzel bir örnek. Yabancı anlatımlı örgü videosu olduğunu da belirteyim.

harosali-kelebek-turkce-orgu-modeli
harosali-kelebek-turkce-orgu-modeli

Arzu hanımın anlatımını yaptığı Paraşüt  Örgü Modeli yine Haraşo Kelebek Örgü deseni gibi Örgü teknikleri çok benzeyen Türkçe videolu açıklamalı bir örgü videosu.

Sitemde daha çok değişik ve güzel örgü videoları ve yeni Örnekler var ancak hepsini buradan size ulaştırabilmem mümkün değil. Son olarak size güzel bir örgü deseni olan Haraşo kelebek örgü modelinin çok benzeri ama Baklavalı Kelebek Örneği ile son derece ilgi çeken örgü modellerinden.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz