YELPAZE ÇİÇEĞİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI

YELPAZE ÇİÇEĞİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI


yelpaze-cicegi-orgu-modeli-video
yelpaze-cicegi-orgu-modeli-video

Videolu Anlatımlı Bebek Örgüleri- İki renk yün örgü ipi ile örülen çok güzel bir Örgü Örneği olan Videolu Anlatımlı Yelpaze Çiçekleri Örgü Modeli nasıl örülüyor? Videoyu izleyip örneği çıkarmak isteyenlere önereceğim çok güzel örgü modeli.

Yelpazeli örgüler hoşunuza gidiyorsa o zaman bu örneğe biraz benzeyen Haraşo Yelpaze Örneği modeline de bakmanızı öneririm.

Kolay örgüler isterseniz Hasır İşi Örgü Modeli yeni örgü modelleri arasından sizler için Videolu Örnek. Köstebek Dişi Örneği iki renkli örgü modelleri arasında en beğendiğim ve istediğiniz her örgü giyside kullanabileceğiniz çok şık bir örnek

This Post Has 7 Comments

 1. gülderen

  Merhaba, Dilek hanım bazı örnekler gerçekten çok güzel.
  Ama örneklerinizi örülmüş örnek üzerinden değilde ilk nasıl başlanıyorsa öyle yapsanız bence daha iyi.
  selamlar.

  1. Sevgili Gülderen hanım çok haklısınız ancak Videolardaki bayanlar ben değilim. Onlar kendi kanalları için örgü videosu çeken ve paylaşan örgücü hanımlar. Maalesef bazen örgünün tam ortasından başlayarak örneği anlatıyorlar ancak benim bu konuda yapacağım bir şey yok

 2. bedriye

  ben evimde dantel örgü nikah şekeri vs işler yapabilirim gerçekten ihtiyacım var teşekürler

  1. Sevgili Bedriye hanım bazı nedenlerden dolayı ürün tanıtımlarına ara vermek durumunda kaldım. Ama nazarca facebook sayfasında paylaştığım ve örebileceğinizi düşündüğünüz çalışmaların altına “ben örebilirim spariş alabilirim” yazarak müşteri bulabilirsiniz.

 3. bedriye

  ben evde elişi boncuk nikah şekeri vs yapabilirim

Bir cevap yazın