kostebek-disi-orgu-modeli

KÖSTEBEK DİŞİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI


Örgü Videoları, Örgüler

En Güzel Örgü Modelleri-Örgü şişleri ile örülen İki renk iplik kullanılarak yapılan Köstebek Dişi Örgü Modelini Videolu anlatımlı olarak nasıl örülür? burada izleyerek örneği sizde evde çıkarabilirsiniz.

kostebek-disi-orgu-modeli
kostebek-disi-orgu-modeli

Çok beğenerek paylaştığım Örgü Modellerinden biri olan Köstebek Dişi Örgü Deseni görünüşün aksine kolay bir Örgü Modeli.

Özellikle Bebekler için örülecek giysilerde bu güzel Örnek ile Örgü Bebek kazağı,Örgü Hırka ve Bere ile harika Örgü Bebek Takımları örebilirsiniz. Kadınlar için Örgü Yelek ve Örgü Kazak çok güzel olabilir.

Son paylaşılan Yeni Örgü Modelleri arasından tavsiye edeceğim örnekler Köprülü Haroşa Örneği oldukça kolay ve güzel bir örnektir.

Baklavalı Elmas Örneği yine son paylaştığım Anlatımlı Örgü Videolarından baklava desenli örgülerden hoşlananlar için güzel bir Örgü Modeli.

Hem tek renk hem istenirse iki renk iplik ile örülen Nar Tanesi Örgü Modeli daha basit ama güzel örnekler arayanlara tavsiyemdir.

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

3 thoughts to “KÖSTEBEK DİŞİ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ANLATIMLI”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir