Örgü Modelleri RAY ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

RAY ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

1664
rayli-orgu-modeli

Ray Örgü Modeli Yapılışı-Örgü Şişleri ile yapılan Örgü Modelleri Videoları-Tren rayı örgü modeli olarak adlandırılan Ters ve Düz Örgü modeli ile yapılan Ray örgü modeli yapılışı Türkçe

rayli-orgu-modeli
rayli-orgu-modeli

videolu Anlatımlı olarak sizler için Anne işleri tarafından paylaşılan bu güzel Örnek nasıl örülür? detaylı anlatımlı Örgü Videolu Örgü Tarifi.

Çizgili Kabarık Örgü modeli gibi değişik hoşunuza gidebileceğini düşündüğüm Örgü Modellerini Örgü Aksesuar veya Örgü giysiler için kullanabiliriz. Haraşo ve düz Örgü Teknikleri ile yapılan bir çok çeşit örgü deseni için el işleri bölümüne bakabilirsiniz.

Kış aylarında Okul ve soğuk havalar nedeni ile eve tıkalı kalan sevgili hanımlar için bir Terapi gibi olan Örgü Örme ve Örgü tekniklerini şiş ya da tığ işi modellerini kullanarak sevdiklerimize en güzel Örgü Modelleri ile en sıcak tutan giysileri ören Annelere sitemde çok güzel örnekler bulabileceğinizi söylemek isterim.

Örgü örmeyi öğretici Örgü ve Örnek videoları örgü örmenin ve örnek çıkarmanın tüm inceliklerini videolu örgü tariflerinde görebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz