Örgü Modelleri İKİ RENKLİ BASAMAK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

İKİ RENKLİ BASAMAK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

599
iki-renkli-basamak-orgu-modeli

Videolu Açıklamalı Örgüler- İki Renkli Basamak Örgü Modeli oldukça şık ve çok değişik Örnekler seven hanımlar için Türkçe Videolu anlatımlı olarak gösterilmiş her iki tarafı da kullanılan çok şık bir örnektir.

Örneğin dikenli kabarık 3 boyutlu olan yüzü aynı Kirpi Dikeni Örneğine benziyor. Ben daha düz kare kutucuklar olan bölümünü sevdim.

iki-renkli-basamak-orgu-modeli
iki-renkli-basamak-orgu-modeli

Basit Örgü Modelleri haraşo ve düz örneğinden sıkılan Örnek arasına daha kolay örnek serpiştirmek isteyenlere Su Dalgası Örgü Modelini öneririm.

Değişik Örgüler benim çok hoşuma gidiyor bu nedenle sizlere mümkün olduğu kadar farklı ve yeni Örgü modelleri sunmaya çalışıyorum. Ancak Örgü örmeye yeni başlayan hanımlar içinde paylaştığım temel örgü şişi örnekleri de paylaşıyorum.

Arzu hanımın Karnıyarık Örgü Modeli Dün paylaştığım benim ilk defa gördüğüm güzel bir örgü modeli olarak örnek verebilirim.

Ajurlu Örnekler seviyorsanız işte size Ajurlu Yağmur Damlası örgü modeli hem güzel hem kolay ve Türkçe anlatımlı örnektir.

Son olarak ok kolay Örgü Modelleri arasından hanımların Burgu Örgü Modeli adını yakıştırdığı İp Dolamalı Örgü Modeline de buradan bakabilirsiniz.

iki-renkli-basamak-ornegi
iki-renkli-basamak-ornegi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz