El İşleri KARNIYARIK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ÖRNEK

KARNIYARIK ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI ÖRNEK

543
karniyarik-orgu-modeli

Örgü Videoları- Arzu hanımdan yeni Örgü Modelleri almaya devam ediyor ve Bugün Karnıyarık Örgü Modeli Nasıl Örülür? bu örneği çıkarmak isteyenler için Türkçe Açıklamalı Karnıyarık Örgü Deseni modelini paylaşıyorum.

karniyarik-orgu-modeli
karniyarik-orgu-modeli

Soğuk havalarda ev içinde vakit geçirmek için vazgeçilmezimiz olan Örgüler Giysi ihtiyaçlarımızı karşıladığı kadar bizlere stres atmak için çok iyi geliyor. Maalesef benim örmeye vaktim olmuyor ama ben vaktimi Örgü Örmek isteyen hanımlara güzel Örgü modelleri bulup paylaşmak ile geçirmekten ayet memnunum :)

Bugün coştum arka,arkaya Yemek ve Örgü Tarifleri paylaşıyorum.Örnek olarak yine 2 tane Türkçe anlatılan Ajurlu Yağmur Damlası örneği ve Su Dalgası Örgü Modellerini size tavsiye edebilirim.

Bu Örneğin başka bir adı varsa lütfen bizler ile paylaşın .Arzu hanım Karnıyarık Örneği nasıl Örülüyor? her zaman ki gibi Türkçe ve uygulamalı Örgü Dersi Videolar ile çok güzel anlatmış.

Örgü Hırkalar,Örgü Kazaklar,Örgü Süveter ve Yelekler örmek isteyen hanımlar kadar Tığ işi Giysi örnekleri,el işi örnekleri görmek isterseniz sitede bulunan bütün Örgü Videolarına menüden bakabilirsiniz.

Arzu hanımın örnek anlatımı yaptığı videoları seven hanımlara Mandalina Örgü Modeli videosunu da izlemelerini öneririm. Lütfen beğendiğiniz Örgüleri paylaşmayı ve kanallara videolar üzerinde bulunan Abone ol butonunu kullanarak Abone olmayı unutmayınız.Keyifli Örgüler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz