Örgü Modelleri MANDALİNA ÖRGÜ MODELİ NASIL YAPILIR VİDEOLU ANLATIM

MANDALİNA ÖRGÜ MODELİ NASIL YAPILIR VİDEOLU ANLATIM

1251
mandalina-orgu-modeli

Örgü Örneği Çıkarma-Videolu Örgü Modelleri- Arzu hanımdan 2016 yılının en güzel Örgü Videoları gelmeye devam ediyor. Sevgili Arzu hanım biz örgü seven hanımlara Mandalina Örgü Modeli Nasıl Örülür? Türkçe Videolu Anlatımlı paylaşımı ile çok güzel Örgü Deseni öğretiyor.

Mandalina Dilimi Örgü Modelini aranızda bilenler vardır. Bu güzel Örneğin adı Mandalina Örgü Deseni olarak bence çok uymuş.

Yeni Örgü Modelleri öğrenmek isteyenler için Örgü Videoları bölümünde sizlere en değişik ve yeni çıkan örgü Modelleri ile paylaşımlar yapmaya devam ediyorum.

Bir kaç gündür Ağır Grip ve Sinüzit hastalığımın azarak sol gözümü şişirip kapamasından dolayı çok sık paylaşım yapamıyordum. Bugün çok şükür tekrar kullanmaya başladığım ilaçlar nedeni ile daha iyiyim ve yine sitemde sizlere güzel örnekler sunmaya devam edeceğim. Sıralı Pıtırcık Örgü Modeli yabancı anlatımlı usta sınıfı Örgü Modeli isteyen hanımlara tavsiye edebileceğim güzel bir Örnek.

Arzu hanım bizler ile genelde Örgü şişleri ile örülen Örgü Modelleri paylaşıyor. Ancak elinden her iş gelen Sevgili Arzu hanım Tığ işi Örnekler isteyenler için Tığ İşi Örgüler paylaşıyor. Son zamanlarda Bebek Anneleri için Tığla Örgü Bebek Pantolonu nasıl Örülür? onun videosunu paylaşmıştı.

3 Tek Örgü Modeli basit ve güzel örgü modeli isteyen hanımların seveceği türden bir örnek. 3 Tek Örneği nasıl örülür? örnek çıkarmak isteyen hanımlar buradan bakabilirler.

mandalina-orgu-modeli
mandalina-orgu-modeli

Videolu Anlatımlı Mandalin Örgü Modeli.

4 YORUMLAR

  1. tebrikler videolu paylaşımlar yapmanız bizler için son derece takdire şayan. ben 30 yıl güzellik uzmanlığı yaptım ama örgü hep hayatımda olmuştur tabii bundan sonra beğendiğimiz modelleriniz olduğunda paylaşım yapabiliriz

  2. harika helede videolu paylaşımlarınız süper örgü bilmiyen bile örer paylaşımlarınızla..teşekkür ederiz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz