İP DOLAMALI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI

İP DOLAMALI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI


Videolu Örgü Modelleri-Türkçe Videolu Anlatımlı İp Dolamalı Kolay Örgü Modeli oldukça basit ve örmesi keyifli istediğiniz her şeyi örebileceğiniz Örgü iğneleri ile örülen güzel bir örnektir.

Anne işleri bizlere yine Türkçe olarak hem anlatılan hem detayları ile İp Dolamalı Örneği nasıl örülür? gösterdikleri çok güzel ve anlaşılır Örgü Videosu sunmuşlar.Sizlerinde beğeneceğini umduğum bu örneğin tüm uygulamalı detaylarını alttaki örgü örme videosunda görebilirsiniz.

Dün sizler ile paylaştığım Fermuar Demiri Örgü Modeli yine Anne işleri tarafından paylaşılan Güzel örneklerden. Bakmak isteyenlere bu değişik Örgü Modelini tavsiye ederim.

İki değişik renkteki ipler ile kibar bir Örgü Modeli isteyenlere Keten Örgü Modeli örneğine bakmalarını tavsiye ederim. Bu güzel örneklere buradan ulaşabilir ya da yukarıda menüde bulunan Örgü Videoları bölümüne bakarak nazarca örgü modellerinin tamamını görebilirsiniz.

Eyfel Yolu Örneği yakın zamanda paylaştığım Örgü örmeyi seven Örgücü hanımlar tarafından en çok sevilen Örnekler arasına girdi.

ip-dolamali-kolay-orgu-modeli
ip-dolamali-kolay-orgu-modeli

This Post Has 13 Comments

 1. Melek Balta

  Basit ve kolay örneği çok beğendim bütün bayanlara tavsiye ediyorum.Teşekkür Ediyorum…

 2. senem

  burgu örneği diyebiliriz. Çok güzel bi örnek elinize emeğinize sağlık

 3. Emine

  Çok güzel olmuş kolayda ellerinize saglik

 4. mehtap tolu

  süper olmuş ellerine sağlık.çok da güzel anlatmışsınız.isim kondumu bilmiyorum ama “sarmal” iyiymiş

 5. bircan kuseyri

  bambu örnegi

 6. Sinem Saygılı

  abla teşekkür ederim gönderilerin süper

Bir cevap yazın