keten-orgu-modeli


KETEN ÖRGÜ MODELİ 2 RENKLİ VİDEOLU ANLATIMLI


El İşleri, Örgü Videoları, Örgüler
keten-orgu-modeli
keten-orgu-modeli

İki Renkli Videolu Anlatımlı Örnek Keten Örgü Modeli Yapımı-İki renkle Örgü Örmek isteyen hanımlar için kolay ve çok güzel Keten görünüşünden adını alan Keten Örgü Deseni ile güzel ve keyifli Örgüler örülür.

Eğer tek renk Örgü Modeli isterseniz yeni örgüler içinden size Petekli Eyfel Yolu Örgü Modelini tavsiye ederim.

Daha öncede sizlere sunduğum Boncuk Örgü Modeli örneği bu örneğin bir benzeri kolay 2 renkli örnek modeline bakabilirsiniz.

Videolu Açıklamalı Kolay Örgü Deseni Keten Örgü Modeli İzle

Admin-Dilek Özatmaca

Ben Kimim daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

2 thoughts to “KETEN ÖRGÜ MODELİ 2 RENKLİ VİDEOLU ANLATIMLI”

 1. çok güzel örgüler öğrenmek isterim amma yaz geldi ve benim hobilerim başka ,ben kendim fide yetiştirip bahçemde domates,biber,aklınıza gelecek bütün sebzeleri yetiştirmeyi seviyorum fakat kış aylarında bu örgüler en iyi eğlence olur denemek gerekir benim arkadaş eklerseniz side bu konuda görüşe biliriz

  1. Sevgili Emine hanım öncelikle yazdıklarınız ve değerli yorumunuz için çok teşekkürler. Beni Dilek Özatmaca-Özsoylu olarak acebookta bulabilir ve bana arkadaşlık teklifi gönderebilirsiniz.Size ilginizi çekeceğini düşündüğüm Bahçe ve Bitkiler hakkında bazı sayfalarımı önermek istiyorum.Lütfen alttaki linklere tıklayarak inceleyiniz
   https://nazarca.com/evde-saksida-balkonda-ve-bahcede-hangi-sebze-nasil-yetistirilir
   https://nazarca.com/evde-balkonda-patates-bitkisi-yetistirme-teknigi
   https://nazarca.com/mutfakta-bitki-sebzeyi-sisede-yetistirelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir