Örgü Modelleri ÖRGÜDE İNCİ SÜSLEME TEKNİĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

ÖRGÜDE İNCİ SÜSLEME TEKNİĞİ TÜRKÇE VİDEOLU

561
orgude-inci-ile-susleme
orgude-inci-ile-susleme

Örgü Üzerine İnci Nasıl Örülür? Boncuklu Örgü Yapma Teknikleri ve İnci Boncuklar ile Örgüyü birlikte örme desen oluşturma Türkçe Videolu.

Boncuklu Örgü Modelleri için çeşitli Boncuklu Örgü Örnekleri görebileceğiniz çok önceleri hazırladığım Boncuklu Örgü Şiş Modeller,Boncuklu Tığ İşi Örgüler için burada ki modellere de bakabilirsiniz.

Bazı Örgü modelleri Sıralı Boncuklu Örgü Modeli olarak bilinir. Bunlar Boncuklar Örü İpine dizilir ve Örgü örme esnasında Örgü içinde Boncukla dekor yapılır.

orgude-inci-ile-susleme
orgude-inci-ile-susleme

Birde Burada Canım Anne kanalının kullandığı Boncukları ipe dizmeden Tığ yardımı ile Örgü esnasında yerleştirilen modellerdir.

Örgü içine veya Üstüne Boncuk ekleme Tekniği Örgü Boncuklu Patikler,Boncuklu Tunus Patikler,Boncuk Süslü Bebek Yelekleri ve Boncuklu Bebek Battaniyeleri için çok yakışır.

İncili Yonca Bebek Battaniyesi Örneği ve modeli nasıl yapılır? gösterilen Bugün eklediğim Battaniye modelin de Boncuklar sonradan İğne ile üzerine dikiliyor.

İncili Örgü Örme,Boncuklu Şiş Örneği,İncili Örgü Örneği,İncili Örgü Tekniği,İncili Şiş Modeli,İncili Örgü Motifi,Örgü Videoları

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz