Örgü Modelleri Bebek Örgüleri BEBEKLERE TIĞLA İNCİLİ ŞIK BEBEK PATİĞİ YAPIMI

BEBEKLERE TIĞLA İNCİLİ ŞIK BEBEK PATİĞİ YAPIMI

465
1-yasa-kadar-sisle-incili-bebek-patik
1-yasa-kadar-sisle-incili-bebek-patik

İncili Beyaz Bebek Patiği Tarifi-1 Yaş Bebeklere kadar Tığ işi İncili Zarif ve şık Bebek Patik modeli ve yapılışı.İnciler sonradan değil örgü sırasında modele konuluyor.

Bebeklerin Boncukları koparmaması için sonradan dikmek yerine Örgü ile birlikte örmek en iyisi.Ancak Ben yine de 0-3 Aylık Bebeklere Boncuklu Patikleri önerim.

incili-1-yasa-kadar-sis-bebek-patigi
incili-1-yasa-kadar-sis-bebek-patigi

Örgüde İnci Kullanma tekniği burada Şiş örgülerde gösterilmekte. İncili Bayan Patikler için de yine şişle yapılan başka bir model de burada.

Patiğin tabanı için 20+3 toplam 23 zincir çekerek başlanıyor. Son 3 zinciri 2. sıraya çıkmak için kullanacağız. 20 zincire batalım toplam 11 tane sık iğne yapalım.

11 sık iğneden sonra 8 tane 2 li trabzan. buradaki amaç Bebek Patik tabanında Ayak yapısına uygunluğu sağlamak.Son zincire geldiğimizde aynı yuvaya 6 tane trabzan yaparak çevresini dönüyoruz.

Kenarlı Örgü Bebek Patik modelini de size önereyim.Oldu da Bu Patiği yapmak istemezseniz sitede daha çok Patikler bulunuyor.

Taban bittikten sonra İncileri ipe geçirip gösterildiği gibi Patik üst bölümünü tamamlıyoruz.Kurdele ile bağcık yapalım.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz