Örgü Modelleri Bebek Örgüleri DENİZDE DALGA ÖRGÜ MODELİ ŞİŞ İŞİ TÜRKÇE VİDEOLU

DENİZDE DALGA ÖRGÜ MODELİ ŞİŞ İŞİ TÜRKÇE VİDEOLU

4135
denizde-dalga-orgu-sis-yelek-ornegi

Sevgili Gönül hanımdan rica ettiğim Denizde Dalga Örgü Modeli Yelek ve Battaniyeler için çok kullanılan Örgü deseni Türkçe Videolu anlatımlı Model yapımı.

Denizde Dalga örgü şiş işi örnek oldukça kibar Bebeklere örülen örgü modellerin de kullanabileceğiniz şık bir örgü modeli.

Denizde Dalga Örnekli Bebek yelek modeli olan Yelpaze Yelek Modeli benden çok istek almıştı.Örneği Gönül hanım bizler için çalıştı yakında Yelek yapılışı videosunu da paylaşacağım.

Denizde Dalga örneği aynı zamanda Bebeklere Örülen Battaniyeler içinde çok kullanılan bir model. Denizde Dalga şiş örneğine benzeyen mesela Deniz Dalgası Örneği gibi benzer örneklere de siteden bakabilirsiniz.

Örgüler içinde size Bugün de çok farklı şekillerde örülen Örgülerden Motif Aparatı Battaniye modelleri ve videolu Motif Makinası Bebek Battaniye Modellerini burada paylaştım.

Kundak Bebek Yeleği adında Yeni doğan Bebek Yeleği yapılışı gösterilen Kolay bir Bebek Modeli için de buradaki Türkçe Videoyu izleyerek örneğe bakabilirsiniz.

Denizde Dalga desenli Örgüler ile Evde ki Yatakların üzerine Örgüden Örtüler ve Örgü Diz Örtüleri yapılıyor ve gerçekten güzel oluyor.

Bu tarz Zikzak desenli Örgülerin başlangıç noktası yani Lastik bölümü kendinden örnek olarak kıvrımlı olduğu için Battaniye kenarlarına ayrıca kenar örgüsü yapmanıza gerek yok.

Eğer isterseniz Bebek Hırka modellerinde ,Bebek Yeleklerinde bu örneği rahatlık ile kullanabilirsiniz.

denizde-dalga-ormek-anlatimi
denizde-dalga-ormek-anlatimi
denizde-dalga-orgu-sis-yelek-ornegi
denizde-dalga-orgu-sis-yelek-ornegi

Denizde Dalga Örneği Video

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz