KANATLI GÖZLER ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

kanatli-gozler-sis-orgusu
kanatli-gozler-sis-orgusu

Örgü Kanatlı Göz Modeli-Kanatlı Gözler Örgü Örneği Türkçe videolu Açıklamalı Örnek yapımı Örneği çıkarmak ve Örgüler de kullanmak için Buradan Model yapılışını izleyebilirsiniz.

Sevgi hanımın anlatımı ile Kanatlı Göz Örgü Deseni Yetişkin örgüleri için çok yakışan Yelekler,Hırkalar ve Şallar için bu modelden güzel örgüler olur.

16 ve Katları ile yapılan 16 ilmekte Motif tamamlanan bu örnek için Kendinize ya da sevdiklerinize Öreceğiniz modelleri katlarına göre hesaplayabilirsiniz.

kanatli-gozler-modeli
kanatli-gozler-modeli

Kadınların çok sevdiği her alanda hayatımızda yeri olan İğne Oyaları için sitemizde Oya Dersleri videoları paylaşmaya başladım.

Kirpikli Çiçekli Oya modeli Akşam sizler için sunduğum anlatımı ile harika kolay,ve acemi iğne oyası bilmeyen hanımlarda bu modelle öğrenebilirler.

Ayrıca İncili Şiş Oyası Nasıl yapılır? buradaki İnci Boncuklar ile Şiş ile yapılan Tığ Oyası örneğini izleyerek öğrenebilirsiniz.

kanatli-gozler-sis-orgusu
kanatli-gozler-sis-orgusu

Kanatlı Gözler Modeli,Kanatlı Örgü,Kanatlı Göz Örgü Modeli,Kanatlı Göz Örneği,örgü Dersleri,Örgüler,Örgü Videoları

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*