ÖRGÜ GELİN YOLU MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU

orgu-gelin-yolu-modeli
orgu-gelin-yolu-modeli

Gelin Yeleği Yapımı için Örgü Gelin Yolu Modeli Türkçe Videolu açıklamalı Ajurlu Gelin Yolu Örgü Şiş İşi Örnek. Gelin Yolu Örnekli Yelek Modeli kolay örgü modeli.

7 ilmek ve katları ile yapılan Çeyizlik Gelin Yeleği Modeli şık ve basit bir model.Şiş ile Zarif kibar Örgü modelleri için harika bir örnek. Marifetli Bayan anlatımlı örnek için kendilerine çok teşekkürler

orgu-gelin-yolu-yelek-modeli
orgu-gelin-yolu-yelek-modeli

Modeli isterseniz sadece Yelek modelinin etek kısımlarında kullanabilir devamında haraşo modeli ile de yapabilirsiniz.

Gelin Şalı zarif köşeden Üçgen Şal Modeli yapılışı için burada ki Şimşir Çiçekli Şal Örneği nasıl yapılır? Tığ işi Köşeli Şallar yapılır.

Türkçe Örgü anlatımı için Gofret Örgü Modeli merak edilen küçük örnekli kibar çıtı pıtı modelli örnek için buradaki Şiş örgü motifine bakabilirsiniz.

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. ROBASI DANTELLİ BEBEK YELEK YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*