İNCİLİ YONCA BEBEK BATTANİYE YAPILIŞI TÜRKÇE VİDEOLU

incili-boncuklu-tig-orgusu-yonca-bebek-battaniyesi
incili-boncuklu-tig-orgusu-yonca-bebek-battaniyesi

Motifli Bebek Battaniye modeli Çok eski Tığ işi Bebek Battaniyesi olan  Dilber Dudağı Modeli olarak ta bilinen İncili Yonca Battaniye Modeli yapılışı Türkçe Anlatımlı Videosu ile.

4 Yapraklı Yonca Motifli Bebek Battaniyesi modelini nette aradığınızda aynı Model den yapılan bir çok Örgü Bebek Battaniyesi bulabilirsiniz.

Ancak Ne hikmetse bu Battaniye modelini ören herkes Beyaz ip ile yapmış Pembe,Mavi Turuncu,Sarı Yeşil ya da diğer bir çok renk ile Yine Beyaz İnciler dikilerek bence çok daha şık ve değişik Bebek Battaniyesi Modeli olur.

incili-battaniyeler
incili-battaniyeler

2015 Yılında Bu Modeli Resimli Yazılı anlatımlı 4 Çiçekli incili Battaniye Modeli olarak burada paylaşmıştım.Ancak şimdi sağ olsun Tamanne kanalı bu örneğin Videolu tarifini bizlerin beğenisine sunmuş.

incili-tig-isi-yonca-battaniye
incili-tig-isi-yonca-battaniye

Şişle yapılacak Batteniyeler için Battaniyeler de Çok Zarif görünecek olan Kalp Gözü Örneği için buradan nasıl bir Model bakabilir Videolu Örgü Tarifini izleyerek Örgü Motifini çıkarabilirsiniz

Burada tam 85 Tane En Güzel Tığla,Şişle ve Tunus İşi Bebek Battaniye Modelleri buunuyor buradaki modellerden Örgü Battaniye Fikirleri alabilirsiniz..

İncili Yonca Battaniye

İncili Beyaz Battaniye,Tığla İncili Battaniye,İncili Bebek Battaniyesi,Battaniyeler İncili,Boncuklu Yonca Battaniye,Boncuklu Tığ Örgü Battaniye.Tığ Örgü Battaniye

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

1 Trackbacks & Pingbacks

  1. SARI RENKLİ MOTİFLİ BATTANİYE LİF ÖRNEĞİ | Nazarca.com

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*