Örgü Modelleri BONCUK GÖRÜNÜMLÜ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK

BONCUK GÖRÜNÜMLÜ ÖRGÜ MODELİ VİDEOLU ÖRNEK

595
boncuk-gorunumlu-orgu-modeli

2 Renkli Örnek Videoları– Bu güzel Pazartesi Sabahına güzel Örgü Modeli Örnekler ile başlayalım istedim. Size Bebek Örgüleri için Örnek Boncuk Görünümlü 2 Renkli Örgü nasıl Örülür? Videolu anlatımlı şişler ile örme çok kolay Örgü Modeli göstermek istiyorum.

Bu güzel örneği örmek için Yeşil ve Beyaz renk Yün Örgü İpi Kullanılmış. Kızlar için Pembe Beyaz Örgü Yelek,Süveter hatta Örgü Pantolon ve Hırka çok şık olur. Erkek bebekler için Örgü Tulum,Örgü Bere ve Örgü Erek

boncuk-gorunumlu-orgu-modeli
boncuk-gorunumlu-orgu-modeli

Bebek Süveteri yine aynı şıklıkta olur.

Bugün bu örnekten önce size Delikli Çapraz Ajurlu Örgü modelini sunmuştum.O örneği burada görebilir ve kendiniz için Bayan Örgü Tunik,Örgü Bluz ve Örme Yelek bayan örgüleri için şık olur kanaatindeyim.

Bildiğiniz gibi Örgü örmeyi orta derecede biliyorum ancak Örneklerin adları konusunda oldukça bilgisizim. Sağ olsun takipçim olan hanımlar bana Örgü Modellerinin diğer yörelerde adları nelerdir? yorumlarda yazarak yardımcı oluyorlar.

Ben Bu Örneği görünüşü ile Pirinç Örgü Desenine benzettim.Örneği tabi ki tek renk örgü ipi ile de örebilirsiniz. Ancak 2 Renk Örgü ipi ile örüldüğünde Boncuk görünüşü dağa belirgin oluyor.

Örgü Örmeye yeni başlayan acemi örgücü hanımlar böyle Basit Örgü Modelleri ile başlayarak Örgü şişlerine ve ipe hakim olmayı daha düzgün ve sıkı örgü örmeyi öğrendikten sonra Örgü Örmeyi Öğreten Örnekli Modellerin de gösterildiği bölümümüz de bulunan diğer Örgü desenlerini de örmeye başlayabilirler.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz