Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI TOMURCUK ÖRNEĞİ

TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI TOMURCUK ÖRNEĞİ

642
türkce-anlatimli-tomurcuk-ornek-modeli
türkce-anlatimli-tomurcuk-ornek-modeli

Videolu Örgüler-Türkçe Videolu açıklamalı İki Renkli Örgü Modelleri arasından sizlere Arzu hanımdan Tomurcuk Örnek Modeli.Çok güzel olan Bu Örnekle Bebekler için Takım Kazak,Yelek,Ve Hırka örebilir hatta Bere ve Atkı ile

türkce-anlatimli-tomurcuk-ornek-modeli
türkce-anlatimli-tomurcuk-ornek-modeli

harika takımlar örebilirsiniz.

Türkçe Anlatımlı Örgü Örneği paylaşımları yapan Arzu hanım en Örgü Örmeyi seven hanımlar için paylaştığı Tomurcuk Örneğini iki farklı renkle Koyu renk üzerine açık renk ve tam tersiz Açık renk üzerine Koyu renk olarak göstermiş.

Tomurcuk Örgü Anlatımı iki ilmek ve katlarından oluşup iki renk iple örüldüğü zaman örnek kendini gösteriyor. Ama siz Basit Örgü Modeli ve tek renk ip kullanmak istiyorsanız size farklı örnekleri tavsiye edebilirim.

Örnek olarak Kaz ayağı örneği. Bu Örneği Tığ işi örneklerden de bilirsiniz. Fakat sadece isim aynı benzerlik yok elbette.

Arzu hanımın Tomurcuğa benzediği için adını Tomurcuk Örneği koyduğu bu örneğin gerçekte ki adı nedir ben bilmiyorum,bilen arkadaşlar sayfa altındaki yorumlar bölümüne yazabilirler.

Eğer iki renk ip kullanarak Bebek Yelek Modeli örmeyi düşünüyorsanız burada bulunan Yazılı anlatımlı Bebek Yelek Örneğine buradan bakabilirsiniz.

Tomurcuk Örgü Modeli, Anlatımı, Yapılışını sayfanın altındaki Açıklayıcı uygulamalı Örgü Videosundan izleyebilirsiniz.

Tığ işi Örgü Videoları içinde Rengarenk Kurt Yuvası Örnek Modeline buradan ulaşabilirsiniz.

3 YORUMLAR

  1. Gülin hanım öncelikle şunu belirtmem gerekir. Her örgü videoları sayfasında videoyu kimin çektiğini örneği kimin ördüğünü belirtiyorum. Bu güzel Tomurcuk örneğini Arzu hanım ördüğünü ve videolardaki bayanın kendisi olduğunu ben olmadığımı sizin vasıtanız ile bir kez daha belirteyim. Ben netten bulduğum Türkçe veya yabancı güzel anlatılmış uygulamalı olarak gösterilmiş Örgü videolarını bulup sizler ile paylaşıyorum. Türkçe Örgü Videolarını net ve düzgün bir şekilde anlatan çok az bayan var iyi anlatımları bulup sizler ile paylaşıyorum. Ama sizin bu önerinizi Arzu hanıma ileteceğim. Eminim Arzu hanım bu güzel örneğin de tarifini bizler ile paylaşacaktır.Teşekkürler Sevgiler….

  2. Dilek hanım çanakkale burması diye bir örnek varvideosunu seyretmiştim siz o örneği şahne anltırsınız bence bi ilgilenirmisiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz