Örgü Modelleri TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI PAPYON ÖRGÜ MODELİ

TÜRKÇE VİDEOLU ANLATIMLI PAPYON ÖRGÜ MODELİ

417
turkce-videolu-kelebek-orgu-ornek-modeli

Örgü Videoları-Arzu hanımdan Türkçe Videolu olarak Anlatılan Kelebek Örnek Modeli-Bu Örneğin diğer bir Adı Papyon Örgü Modeli olarak ta biliniyor ancak yabancılar bu örneğe Örümcek Örneği de diyorlar. Videolu Örgüleri detaylı olarak gösteren ve anlaşılır bir şekilde anlatan Arzu hanıma çok teşekkürler.

Papyon Örneği Modeli ile Arzu hanımın da dediği gibi çok şirin Bebek Örgü Takımları ve Bebek Örgüleri Örülür.Eğer Örgü iğnesi şişler ile Bebek Battaniyesi örmeyi düşünürseniz bu örnekle neden olmasın :)

Size Papyon Örnek Modelinin anlatımına başlamadan önce nazarca.com yeni örgü videoları ve Resimli anlatılan Örgü Modellerinden en son paylaştıklarımın linklerini buradan ulaştırmak istiyorum.

İlk olarak Tığ işi Lif örneği arayan hanımlara tavsiyem Altın Yıldız Örgüden Lif Örneğini anlatayım. Buradan göreceğiniz gibi örnek Türkçe olarak Olga hanım tarafından anlatılıyor.

Arzu sepetinin sahibi Arzu hanımın son paylaştıklarından Mum Alevi Örneğine de Örgü şişi ile örülen ve anlatılan Videolar isteyen arkadaşlara bakmalarını öneririm.

Türkan şorayın Kirpikleri örneğine çok benzeyen adını Palmiye yaprakları olarak söyleyen yabancıların ördüğü ama anlatımı çok iyi olan Palmiye yaprağı örneği.

Sevgili hanımlar sizlerden ricam lütfen sitemde beğendiklerinizi sayfanın altında bulunan Facebook ve diğer Sosyal ağlarda paylaşmaktan çekinmeyin. Sizler ancak bana Paylaşıp daha çok kişiye ulaşarak destek olabilirsiniz.

turkce-videolu-kelebek-orgu-ornek-modeli
turkce-videolu-kelebek-orgu-ornek-modeli

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz