Örgü Modelleri VİDEOLU ANLATIMLI KURT YUVASI ÖRNEK MODELİ

VİDEOLU ANLATIMLI KURT YUVASI ÖRNEK MODELİ

554
kurt-yuvasi-ornegi
kurt-yuvasi-ornegi

Hanımlar bugün size Tığ işi sevenler için Videolu anlatımlı Tığ işi Örneği Kurtçuk Yuvası Modelini

kurt-yuvasi-ornekle-cicek-modeli
kurt-yuvasi-ornekle-cicek-modeli

sunacağım.Oldukça şık bir Tığla örülen Bu örnek ile çok güzel Örgü El işleri örülür.

Size Bu Örneği hem düz Hem bu örnekle Yuvarlak Çiçek şeklinde Motif olarak nasıl örülür? iki ayrı videosunu veriyorum. Her iki videoda örnek aynı fakat modelin duruşu farklı.

Dikine Burgu şeklinde örülen Kurt Yuvası Örneğini burada renk geçişli ip ile örmüşler isteyenler tek renk ip kullanabilirler.

  1. Videoda Yuvarlak şeklinde nasıl örülür? 2. alttaki videoyu izlediğinizde Örtü ve Lifler için nasıl Kare veye Dikdörtgen şeklinde örülür? izleyebilirsiniz.

videolu-anlatimli-tig-isleri-kurt-yuvasi-modeli
videolu-anlatimli-tig-isleri-kurt-yuvasi-modeli

Tığ işine yeni başlayanlar için Temel Tığ işi Tekniklerinin detaylı olarak gösterildiği Tığla Örgü Örmeyi öğreten Videoları izleyerek öğrenebilirsiniz.

Tığ işini öğrendikten sonra Tığ ve rgü şişleri ile Kirpi Örneği veya Tığ ve Firkete ile birlikte örülen Örgü Firkete modellerini de örebilirsiniz. Bu örneğin çok benzeri Dikine Burgu Modeli ve Burgu Lif Örneğinin Resimli anlatımlı yapılışına buradan bakabilirsiniz.

Kış geliyor ve Örgü Tığla Örülen Zarif bir Şal Örneği için Fıstık Ponponlu yine burada ki gibi renkli bir şekilde örülen Fıstık örnekli modele buradan ulaşabilirsiniz.

Tığ işinde Acemi olan Anlaşılır ve Türkçe Örgü Videoları içinden size Altın Yıldız Örneği ile örülen Lif Örme Örneğini öneririm. Tabi bu örnek ile Lif dışında daha bir çok Örgü Modeli örülür.

How to Crochet a Perfect Bullion Stitch Lefthand

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz