SEVGİ DAMLASI ÖRGÜ MODELİ TÜRKÇE VİDEOLU TARİFİ

sevgi-damlalari-orgu-modeli
sevgi-damlalari-orgu-modeli

Mum Alevi Örgüsü- Örgü Modelleri için Yeni 2017 Kışlık giysilerde, Yazlık Örgülerde her türlü Örgü Giysi modellerin de Sevgi Damlaları Örgü Modelini kullanabilirsiniz.Türkçe Videolu Örnek Tarifi olan Örgü Sevgi Damlası Modeli

sevgi-damlalari-orgu-modeli-yapilisi
sevgi-damlalari-orgu-modeli-yapilisi

çok zarif bir model.

Gönül hanım her zaman ki gibi bizlere yine çok az bilinen bir model olan Sevgi Damlaları Örneğini sunmuş.Güzel ve detaylı Örgü Örneği Tarifleri ile bizlere çok güzel Yeni Örnekler öğretiyor.

Videonun üzerinde de gördüğünüz gibi Örneğin adı Mum Alevi Modeli.Ancak! bu modelde daha önce Arzu hanım bizlere çok güzel bir Örgü Modeli olan Mum Alevi Örgü Modelini burada farklı bir örnek ile öğretmişti.

Aynı isimle 2 farklı Örgü Modeli Örneği paylaşamayacağım  için ben de Sevgi Damlası örneği adını verdim. Böyle güzel Örgü desenlerine çok güzel Örnek adları veriliyor.

Burada geçen yıl paylaştığım Ajurlu Çim Örgü Modeli yine beğenilen örnekler arasında oluştu.Delikli Şiş İşi Örgüler den olan Modellere ilgi duyanlar bu modele mutlaka bakmalı.

Bugün ilk olarak sizin için Sevgi Yolu Örgü Modelini seçtim.Değişik bir Örgü Şiş Örneği olan modeller içinde beğendiğim örnekler den.

Sevgi Damlaları Örgü Modeli Türkçe Yapımı

About Admin-Dilek Özatmaca
45 Yaşında İlkokul Mezunu İzmir'li Evli ve 3 harika evlat Annesi Ev hanımı bir bayanım. Sitemi açmaktaki amacım İnternet'ten görüp beğendiğim Hobi,El işi,Yemekler vb şeyleri sizlere de sunmak. Beni daha fazla tanımak isterseniz sayfa altındaki Ben Kimim? menüsüne bakabilirsiniz. Sitemi Beğendiyseniz Lütfen Facebook ve diğer Sosyal Ağlar da Paylaşır mısınız?

Fikir ve İsteklernizi yazabilirsiniz

Buraya Yorum Yazabilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak-Siteniz yoksa Boş bırakın.


*