Örgü Modelleri AJURLU ÇİM ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI

AJURLU ÇİM ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI

4897
ajurlu-cim-ornegi-orgu-modeli
ajurlu-cim-ornegi-orgu-modeli
ajurlu-cim-ornegi-orgu-modeli

Videolu Anlatımlı Ajurlu Örgü Modeli- Örgü şişleri ile Örme oldukça güzel ve dikkat çeken Videolu Açıklamalı Ajurlu Çim Örgü Modeli. Ajurlu ,Delikli Örgü Modellerini seviyorsanız El İşi ve Örgü Videoları menülerine bakmanız yeterli.

Bu video yabancı ancak Türkçe Anlatımlı Ajurlu Örgü Modelleri de sitede bulunmakta. Arzu hanımın anlatımını yaptığı Ajurlu Mum Alevi Örgü Modeli ile başlayalım.

Örgü anlatımını ve Hanım efendiliğini çok taktir ettiğim Arzu hanımın diğer bir Ajurlu Örnek anlatımı olan Ajurlu Baklava Dilimi Örneği yine güzel Ajurlu Örgüler isteyen hanımlara gelsin.

Ajurlu Alev Örneği iyi ve kaliteli Örnek anlatımı Örgü Dersleri isteyen hanımların çok beğendiği örgü modellerinden.2016 Yeni Örgü Videoları ile bizlere harika örnekler sunan Arzu hanım bu örneği de çok detaylı anlatmış.

Farklı Örgüler seviyorsanız Ajurlu Labirent Örneği en güzel Örgü Yelek ve Örme Şallar için güzel olabilir. Size son olarak Ajurlu Saç Örgüsü Örneğini de buradan vereyim siz daha fazlasını Örgü Örme Videoları bölümünden bakınız.

6 YORUMLAR

  1. Bunda zor birşey yokki 3 ve katlarını + 2 kenar ilmeği + 1 kaydırma için ilmek atılacak

  2. Bakn bu yorumunuzda daha naziksiniz ve ben de size daha nazik olacağım.Sevgili Zehra hanım ben hem Türkçe hem yabanc örgü videoları paylaşıyorum. Bakın Örgü Videoları yazan menüye baktığınızda bunu görebilirsiniz. Maaesef Türkçe Örgü Videoları zor bulunuyor ve iyi olanları bulunca zaten yayımlıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz