AJURLU ÇİM ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI

AJURLU ÇİM ÖRGÜ MODELİ YAPILIŞI VİDEOLU ANLATIMLI


ajurlu-cim-ornegi-orgu-modeli
ajurlu-cim-ornegi-orgu-modeli

Videolu Anlatımlı Ajurlu Örgü Modeli- Örgü şişleri ile Örme oldukça güzel ve dikkat çeken Videolu Açıklamalı Ajurlu Çim Örgü Modeli. Ajurlu ,Delikli Örgü Modellerini seviyorsanız El İşi ve Örgü Videoları menülerine bakmanız yeterli.

Bu video yabancı ancak Türkçe Anlatımlı Ajurlu Örgü Modelleri de sitede bulunmakta. Arzu hanımın anlatımını yaptığı Ajurlu Mum Alevi Örgü Modeli ile başlayalım.

Örgü anlatımını ve Hanım efendiliğini çok taktir ettiğim Arzu hanımın diğer bir Ajurlu Örnek anlatımı olan Ajurlu Baklava Dilimi Örneği yine güzel Ajurlu Örgüler isteyen hanımlara gelsin.

Ajurlu Alev Örneği iyi ve kaliteli Örnek anlatımı Örgü Dersleri isteyen hanımların çok beğendiği örgü modellerinden.2016 Yeni Örgü Videoları ile bizlere harika örnekler sunan Arzu hanım bu örneği de çok detaylı anlatmış.

Farklı Örgüler seviyorsanız Ajurlu Labirent Örneği en güzel Örgü Yelek ve Örme Şallar için güzel olabilir. Size son olarak Ajurlu Saç Örgüsü Örneğini de buradan vereyim siz daha fazlasını Örgü Örme Videoları bölümünden bakınız.

This Post Has 6 Comments

Bir cevap yazın